ABD yeni senaryoyu devreye soktu

ABD yeni senaryoyu devreye soktu

10.05.2017 00:00

Suriye'de her geçen gün askeri varlığını artıran Amerikan ordusu, DEAŞ'ın olmadığı Suriye sınırına büyük yığınak yaptı. ABD ve İngiltere’nin Suriye’nin güney sınırında yer alan Ramsa bölgesine çok sayıda tank ve binlerce asker yerleştirmesi yeni bir planın işareti olarak görüldü. Peki, bölgedeki yeni batı planı ne, ne yapılmak isteniyor?.


kalan karakter 1000

Üretelim Üretelim

Bizim düşmanımız olan terör örgütünü veya örgütlerini ağır silahlarla donatan ülkeler veya kuruluşlar bizim dostumuz değildir güvenliğimizi sağlayamazlar esasında bu oyuncu hilebazlara gerek te yoktur biz silahımızı üretiyoruz vatanımızı koruruz gerekirse dünyayı da koruruz her zaman yanımızda olan kardeş ülkeler haricinde dostlukları sahte olan ülkelerle normal ilişkilerimizi sürdürmenin dışında hiç birine güvenmeyelim öncelikle savunma sanayimizi dünyanın en güçlüsü haline getirelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.05.2017 09:35
POYRAZ POYRAZ

Ben TÜRKÜM diyen bütün insanlara burdan sesleniyorum 1970 li yıllardan belli ABD bizim dostumuz değil diye bağırıyoruz bu kalleşlerin yaptığı bana hiç süpriz gelmedi bu ABD nin tek isteği Memleketimi parçalamak AB ve Natoda aynı şeyi düşünüyor şu hainlerin peşinden gitmeyi dostumuz,Müttefikimiz demeyi bırakın uyanın artık bugün pkk neyse bu şerefsizlerde aynı bizim tek yapacağımız uyanık olup ayakta durmak bizim topraklarımıza yanaşanı cehenneme yollamak bu şekilde karalı olduğumuzu göstermeliyiz.Eğer pısırık davranıp konuşmayla kalırsak bu adamlar en fazla 10 yıl sonra bu memleketimi parçalarlar bunu söylüyorum bu mubarek gecede ve gelecekte Memeleketimi korusun Vatanıma el uzatanları,hainlik düşünenleri yok etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 11.05.2017 01:23
tak tak

belliki abd nin türkiyeye karsi büyük plani var pyd üzerinden savas acarak ayni israilin araplara karsi savastigi taktik abd den sinirsiz destek gelmisti sonrasi malum durum ortada türkiye darbeyi agir indirmeliki abd gercek maskesini cikartip bize karsi savassin görelim bakakim fetocular bunlara bizim zayif noktalari nasil bildirmis galiba onun icin acele ediyorlar biran önce bizi bitirmek istiyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 11.05.2017 00:39
memo memo

idda ediyorum terorist abd kara kuvvetleri gucu ile turkiye karsisinda bir hictir

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 11.05.2017 00:20
BGK BGK

Peşmerge uzun vadeli güce yeteneğe donanıma insan sayısına sahip değil geçmişte bu net görüldü bugün ABD çekilse PEŞMERGE de arkasına bakmadan kaçar TÜRKİYE bölgeyi kontrol altına almalıdır GÜVENLİ BÖLGELER oluşturmalıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 10.05.2017 23:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.