Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 29.10.2020 10:25
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.10.2020 12:50
ABONE OL

ATV SON BÖLÜM İZLE! Yasak aşk ölüme mi götürdü? Sır perdesi aralanıyor...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda ve ekibi Atv ekranlarında yine izleyicisi ile buluştu. Hafta içi her gün milyonları Atv ekranlarına kilitleyen Müge Anlı'da bugün neler oluyor? Yasak aşk ölüme mi götürdü? 24 yaşındaki Filiz Akyüz nasıl öldü? Ordu'da kayboldu, aracı dere kenarında bulundu. Remzi Bayezit in şüpheli kaybı Müge Anlı'da! Önce babasını buldu, sonra tedavisi için umut doğdu. Bayka ailesinin gittiği hastanede neler yaşandı, doktor neler söyledi? hepsi ve daha fazlası Atv Müge Anlı canlı yayınında!

Müge Anlı'da bugün (29 Ekim 2020 Perşembe) neler yaşanıyor? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

Müge Anlı, 29 Ekim Atv canlı yayınını 10. Yılm Marşı ile açtı. Müge Anlı ve ekibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı büyük bir coşku ve göz yaşları içinde kutladı.

ATV MÜGE ANLI SON BÖLÜM İZLE - TIKLA

Bir çocuk annesi kadının şüpheli ölümü! Yasak aşk ölüme mi götürdü? 24 yaşındaki Filiz Akyüz nasıl öldü?

Ordu'da kayboldu, aracı dere kenarında bulundu. En son nerede görüldü? Emekli astsubaya ne oldu? Günlerdir haber alınamayan Remzi Bayezit in şüpheli kaybı Müge Anlı'da!