Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.09.2011 Gazete

18. Şampiyonluğu söke söke kazandık

104 yıllık tarihlerinin en zor dönemini yaşadıklarını söyleyen , "Şampiyonluğu söke söke kazandık. Başkan ve yöneticilerimizin aklanmasını dört gözle bekliyoruz" dedi

Söke söke kazandık
'nde gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda ilk olarak söz alan kulüp başkanvekili , 3 Temmuz sabahından bu yana 104 yıllık kulüp tarihinin en zor dönemlerinden birini yaşadıklarını belirtti.

ŞAMPİYONLUK DEĞİL ONUR MÜCADELESİ
18. şampiyonluklarını söke söke kazandıklarını ifade eden Özdemir, "Elinde yeterli delil bulunmadığını açıklayan ve yargı sürecini beklemesi gerektiğini daha en başından belirten, ama daha sonra nedenini anlayamadığımız şekilde bu kararından geri dönen , kulübümüzü Şampiyonlar Ligi'ne göndermeme kararı alarak, hem bizi hem de ülkemizi uluslararası alanda son derece zor durumda bırakmıştır. Benzer örneklerde yargı kararlarını bekleyen UEFA konu Türkiye olunca TFF'ye baskı yapmaya çalışmış ve TFF bu baskıya en ufak bir direnç dahi gösterememiştir" dedi. Nihat Özdemir, futbolcularının çıktıkları her maçta üzerlerine atılmaya çalışılan lekeleri, terleri ve inançları ile temizlemeye çalıştıklarını belirterek, "18. şampiyonluğumuzu söket söke kazandık....Bizler bu yıl aslında bir şampiyonluk değil onur mücadelesi vermekteyiz" dedi.

AYKUT HOCA KELİMELERLE ANLATILMAZ
Başkan ve yöneticilerin aklanmasını dört gözle beklediklerini ifade eden Özdemir, "Özellikle Kocaman'ın bu süreçteki verdiği hizmet ve katkıyı anlatmak imkansızdır" diye konuştu.

AMATÖR BRANŞLARDA GERİ ADIM YOK
Kulübün 2011 yılında altın devreni yaşadığını ve tüm branşlarda şampiyon olduğunu söyelyen Özdemir, "Amatör branşlarda geri adım yok. Desteğe devam" dedi.

AYAKTA ALKIŞLANDI
Nihat Özdemir'in duygu yüklü konuşması kongre üyeleri tarafından sık sık alkışla kesildi... Üyeler Özdemir'i daha sonra ayakta alkışladı.

kalan karakter 1000

kaktüs kaktüs

komik adam, eke eke kazandık demek istemiş aslında, yaw özdemir bu sürülen 3 tarladan mahsül iyi çıkmadı galiba topçuları sattığınıza göre, eeee hormonlu kim yaparsanız savcı yakalar,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.09.2011 01:16
MANSUR DİKİCİ MANSUR DİKİCİ

febe düşecek başka yolu yokk....

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 26.09.2011 17:08
DEMOKRAT DEMOKRAT

FENERBAHÇELİLERDE VE YÖNETİCİLERİNDE İNCİR ÇEKİRDEĞİ KADAR AKIL OLSA, BU SAATTEN SONRA SUSUP,YARGI SÜRECİNİN SONUCUNU BEKLERLER!AMA,NEREDE!YAVUZ HIRSIZ EVSAHİBİNİ BASTIRIR MİSALİ,BAS BAS BAĞIRIYORLAR,DEMEÇ VERİYORLAR!ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKMAZ;UNUTMASINLAR!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır5
cevapla 26.09.2011 15:27
DEMOKRAT DEMOKRAT

YÜZSÜZLÜĞÜN BUKADARINA PES!HaLa KONUŞUYORLAR!ŞİKE YAPMIŞSINIZ İŞTE DAHA NE?YT

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır5
cevapla 26.09.2011 15:07
Tarafsız Tarafsız

İnsanda biraz haysiyet olur, utanma olur be kardeşim. Bu ne terbiyesizlik böyle.! Hala konuşuyorlar.!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır10
cevapla 26.09.2011 12:44
hepdestek hepdestek

ne kadarda tarafsızsın gerçekten gözlerimiz yaşardı ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 26.09.2011 15:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.