Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.04.2019

Servetlik takıları ile şov yapan eski manken yine şov yaptı

Servetlik takıları ile şov yapan eski manken , dün canlı yayında bu açıklamayı yaparak şaşırttı.

Mücevherlerimi kiloyla alıyorum

Gösteriş tutkusuyla bilinen eski manken Esin Moralıoğlu, dün 2. Sayfa'daki açıklamalarıyla şaşırttı. Eski eşi İshak Cerit sayesinde lüksün kapısını aralayan Moralıoğlu, şöyle dedi: "Bir aslan burcu olarak mücevherlere düşkünüm. Mücevherlerimi kiloyla alıyorum. Beğendiğim tasarımları 'daki esnaflara yaptırırım."Açıklamasıyla ağızları açıkta bırakan eski manken, yeni işi hakkında da şunları söyledi: "Arsa alıp dükkana çeviriyorum. Birçok manken arkadaşımın elinden parasını alıp, 'Önce evin olsun' deyip ev sahibi yapmışımdır. İstanbul'un taşı toprağı altın. 7 tepe oldu, 70 tepe. İstanbul'da nereye yatırım yaparsanız yapın kazanırsınız."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.