;

Yürüyen servet

Harbiye Açıkhava konseri için alışverişe çıkan , şıklığıyla dikkat çekti. Sevilen şarkıcının sokakta giydiği kıyafetinin maliyeti popçu Gülşen’in sahne kıyafetinden kat kat pahalıydı

Yürüyen servet
Sahnedeki şıklığını günlük yaşamına da taşıyan Linet, kıyafete harcadığı rakamla ünlü isimleri ezdi geçti. 1 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava'da sahne alacak olan şarkıcı, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Konserinde giyeceği 3 farklı kıyafet için yurt dışından 5 milyon değerli taş getirten şarkıcının üzerindekiler de bir servet değerindeydi. Equipment marka bin 795 TL'lik gömlek elbisesinin beline bin 800 TL'lik kırmızı Louis Vuitton kemer takan , ayakkabılarını da aynı markadan seçmişti.

YUKARIDAN AŞAĞIYA MARKA
2 bin 500 TL'lik ayakkabı giyen şarkıcı, 12 bin TL'lik Dior çantasıyla da şıklığını tamamladı. Linet, bin 500 TL'lik gözlüğü, toplam değeri 5 bin TL olan Pandora takıları ve 30 bin TL'lik Rolex saatiyle ışıl ışıl parlıyordu. Linet, toplam değeri yaklaşık 55 bin TL olan günlük şıklığıyla tüm bakışları üzerine toplarken Bodrum'daki La Plaj'da sahne alan Gülşen, ise sahneye 7 bin 750 TL'lik kombinle çıktı. Bu manzara ise "Linet yürüyen servet?" dedirtti.


TOPLAM: 7 BİN 750 LİRA
Her daim şık halleriyle objektiflere yansıyan İsrailli şarkıcı, önceki gün de kural bozmadı. Linet, servet değerindeki kombiniyle göz kamaştırdı.

AYDIN HAMZA

Etiketler:
  • 30 Temmuz 2017, Pazar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.