;

Onur yaptı sildi!

İşletmeci ’le yasak aşkı ortaya çıkan ’ü zor günler bekliyor. Dün güzel oyuncuyu instagram’da takipten çıkaran eski eşi Onur Saylak, ikizleri için de velayet davası açacak

Onur yaptı sildi!
Beklenen hamle geldi! 2011 yılında evlendiği Tuba Büyüküstün'den ikiz kızları olan Onur Saylak, aylardır konuşulan 'yasak aşk' skandalına sonunda tepki koydu. Güzel oyuncudan Haziran ayında gizlice boşandığı iddia edilen Saylak, Tuba Büyüküstün'ün işletmeci Umut Evirgen'le yasak aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından sessizliğe bürünmüştü.

SEVGİLİSİYLE TATİLDE Mİ?
Bugüne kadar Maya ve Toprak isimli kızları için sessiz kalan Onur Saylak, dün ise net tavrını sosyal medya aracılığıyla ortaya koydu. Başarılı oyuncu, önce kızlarıyla çıktığı tatilinden bir fotoğraf paylaştı. Birkaç saat sonra ise Onur Saylak, Tuba'ya restini çekti! Saylak, şimdilerde Umut Evirgen'le tatilde olduğu konuşulan instagram'da takipten çıkardı.SİNYALİNİ VERMİŞTİ!
Bu hamlesiyle hem güzel oyuncuya kızgınlığını hem de dostluğun da sona erdiğini ilan eden Onur Saylak'ın yeni bir hamle yapacağı da iddia edildi. Buna göre başarılı oyuncu, Evirgen'le evliyken aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Tuba Büyüküstün'e çocuklarının velayetini almak için dava açmaya hazırlanıyor. Bu arada Saylak, geçtiğimiz ay da yönetmenliğini üstlendiği ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı 'Daha' filminin Çek Cumhuriyeti'ndeki galasına güzel oyuncuyu çağırmayarak da bu olacakların sinyalini vermişti.

kalan karakter 1000

birsu birsu

vatikan ın göz bebeği ne reklam üstüne reklammmmmmmmm....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.07.2017 05:10
birsu birsu

papa dan onur nişanı ona yeter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.07.2017 05:00
POYRAZ POYRAZ

Çocuklarının velayetini almazsa zaten o yavruları ateşe atmış olur.Bir kadın 2 çocuğu varken hemde kocasından ayrılmamışken biriyle ilişkiye giriyorsa eyvah eyvah.Bu yaptığıyla bu kendini beğenmiş çok şey kaybetti şuna iddaya girerim dizileri eskisigibi seyredilmez ha bana kalsa böyle eşine ihanet eden insana su vermem yazıktır günahtır ya Allah hiçbir erkeğe bunu yaşatmasın.Arkadaşlar bir Onur un yerine koyun evlisiniz çocuklarınız var ama karınız başkasıyla birlikte oluyor ne yaparsınız sizi duyuyorum.Omasum bakışın altında neler varmış be arkadaş yazıklar olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.07.2017 04:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.