Bugünkü
Takvim

Aralarına bebek girdi

Kariyerinin zirvesindeki 'ın bebek istememesi üzerine evi terk etti

  • Saklambaç
  • 16.02.2011
ABONE OL
Aralarına bebek girdi
MÜZİK dünyasının gözde çifti ve arasında ayrılık rüzgarları esiyor. Yıllık kazançlarıyla Forbes listesinin üst sıralarına yerleşen ünlü çiftin ayrılık sebebi ise Beyonce'nin anne olmak istememesi! Kariyerinin zirvesinde olan güzel şarkıcı, eşinin ısrarlarına rağmen bebek sahibi olmaktan kaçınıyordu. Yaşının henüz çok genç olduğunu belirten Beyonce, yakın çevresine ileriki yıllarda anne olmak istediğini söylüyordu. Ancak bu plan Jay Z'yi tatmin etmedi. Ünlü rap'çi evi terk etti.

BOŞANMA GÜNDEME GELDİ
Grammy Ödül Töreni'ne yalnız katılan Beyonce, ikilinin New York'ta birlikte yaşadığı evde kalırken Jay Z, Los Angeles'taki evlerine gitti. Baba olmak isteyen Jay Z, boşanmayı düşünüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.