Bugünkü
Takvim

Kan kokan anket

Hayvanseverler '2010 yılının kan kokan ünlüsü kim?' konulu bir anket düzenledi. giyenlerin topa tutulduğu ankette, şimdilik önde gidiyor

  • Saklambaç
  • 16.01.2011
ABONE OL
Kan kokan anket
Ünlülerin giyme tutkusu, hayvanseverleri öfkelendirdi. "kurkehayir.gen.tr" internet sitesi de bunun üzerine, "2010 yılının kan kokan ünlüsü kim?" konulu bir anket düzenledi. Halen devam eden anketin ilk sırasında; sosyetik güzel bulunuyor.

İKİNCİ SIRADA
İkoncanın hemen ardından gelen isim ise bir diğer sosyetik Selin İmer. Oy oranlarıyla birbirlerine çok yakın olan bu iki ismi; , , Oya Başar ve Ece Sükan izliyor.

FOKLARI ÖLDÜREN İŞADAMI İLE ORTAK
Sitenin iddiasına göre; İvana Sert, Afrika ülkesi Namibya'da 95 bin fok avlayacağını açıklayan işadamı Hatem Yavuz'la ortaklık kurarak çeşitli ülkelere kürk mağazaları açacak. Bu ortaklık da ikoncanı 1. sıraya yerleştirdi.

ADANALI HiLTON!
Sitede Süreyya Yalçın için, "Bir gün mavi kürküyle bir başka gün beyaz kürküyle gecelerde boy gösterdi. Tabii Yalçın'da gördüğümüz yegane renk, pahalı parfümünün kapatamadığı kan kırmızısı" denildi.

ViCDANI EVDE KALMIŞ
Hayvanseverler, gecelerde boy gösterdiği kürkünün gururla 'gerçek' olduğunu söyleyen Naz Elmas için, "Vicdanını ve aklını evde bırakmış" dedi.

POSTLARLA POZ VERiYOR
Ece Sükan, sık sık hayvan postundan oluşan paltolar giyince hayvanseverler ünlü modele düşman oldu.

'PARANIZ YETMİYOR' TEPKİSİ KIZDIRDI
Selin İmer, kürk giydiği için kendisini eleştiren gazeteciye "Şuna kürk almaya param yetmiyor desene" eleştirisi yapınca kızdırdı. İmer, önceki akşam da inadına kürk giydi!kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.