Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.12.2019 09:42
  • Son Güncelleme: 19.12.2019 17:56

şartsız üzerinden 82 ye ı yapılacak

üzerinden yayınlanan ilanlar hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda 82 İŞKUR ile ı yapacak. Türkiye'nin her yerinden onlarca belediye ilanları açıkladı. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlardan bir çoğu özel sektör olsa da, kamu personeli alımları da kurumun yayınladığı farklı kategorilerdeki ilanlar arasında yer alıyor.

Onlarca belediyeye KPSS şartsız personel alacak! İşte ilanlar

İŞKUR üzerinden KPSS şartsız onlarca belediyeye personel ve işçi alımı yapılacak. İŞKUR son zamanlara personel alım ilanlarına hız verdi. Bu bağlamda vatandaşlar İŞKUR'un resmi internet sitesine akın ediyor. 82 belediyeye kendi bünyesinde ya da taşeron kadrolarında yer vermek üzere yeni personellerini arıyor. Farklı nitelik ve çeşitli branşlarda yapılacak alımları takvim.com.tr'de verdik.

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

82 BELEDİYE İŞKUR ÜZERİNDEN İŞÇİ VE PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Adana Karaisali Belediyesi: Beden işçisi aranıyor. Lisans mezunu (bunu biz de anlamlandıramadık)

Antalya Falez: Garson ve temizlikçi aranıyor. İlköğretim veya lise mezunu aranıyor.

Antalya Belseki: Mimar aranıyor.

Aydın NAZBEL: İşletme Sorumlusu. 10 yıl deneyim, mesleki eğitim belgesi şartları var.

Çanakkale Bayramiç: Akaryakıt Pompacısı. Lise mezunu şartı var.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.