Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 10.12.2019 09:10
  • Son Güncelleme: 18.12.2019 12:03

2500-2750 lira maaşla üzerinden ve personel alımı açıklaması

Türkiye'nin bu iki büyük market zinciri ve yapacağı eleman alımı ile ilgili iş duyuru bilgilerini haberimizden tüm detaylarıyla okuyabilirsiniz. En az ilkokul mezunu olma şartı aranan alımlar Türkiye'deki birçok şube için yapılacak. BİM Market zinciri aracılığı ile başta İstanbul, Ankara ve Bursa ili olmak üzere birçok farklı şubesine personel alımı meydana getirecek.

İŞKUR üzerinden A101 ve BİM personel alımı açıklaması

En az ilkokul mezunu olma şartı aranan alımlar Türkiye'deki birçok şube için yapılacak. Reyon görevlisi, satın alma sorumlusu, depo görevlisi, işe alım asistanı, büro memuru, eğitim asistanı, muhasebeci, unlu mamuller personeli ve daha birçok departmana farklı mesleklerden personel alımı yapılacak.

SON DAKİKA MEMUR ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR ÜZERİNDEN BİM PERSONEL ALIMI YAPIYOR

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş, Türkiye İş Kurumu ve kendi sitesi üzerinden hangi şubelerine personel alımı yapılacağını duyurdu. BİM Market İŞKUR üzerinden ve kendi sitesi üzerinden yaklaşık 230 personel alımı yapacak. İŞKUR internet sayfasından kasiyer alan BİM, kendi internet sitesi üzerinden reyon görevlisi, satın alma sorumlusu, depo görevlisi, işe alım asistanı, büro memuru, eğitim asistanı, muhasebeci, unlu mamuller personeli ve daha birçok departmana farklı mesleklerden personel alımı yapılacak.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.