Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 09.12.2019 09:45
  • Son Güncelleme: 17.12.2019 10:58

9 Aralık - daimi/geçici işçi, eleman alımı güncel iş ilanları!

ve () aracılığıyla hem kamuya, hem özel sektörlere hem de bazı kuruluşlara ait ilanlar ilgili vatandaşlara duyurulmakta, bazılarının başvuru süreçleri devam etmektedir. sorununa çözüm odaklı yapılan ilanlar Aralık ayında da tüm hızıyla sürüyor.

DPB-İŞKUR daimi/geçici işçi, eleman alımı güncel iş ilanları!

DPB- İŞKUR Memur olma hayali kuran binlerce vatandaş memur alım ilanlarını dört gözle takip ediyor. Bu ay içerisinde de bir çok kamu kurum ve kuruluşu memur alımı gerçekleştirecek. İlanlara KPSS'li ve KPSS'siz lise, önlisans ve lisans mezunu olanlar başvuruda bulunabiliyorlar. İşte 2019 memur ve işçi alımına dair son ilanlar... Adaylar "http://euygulama.dpb.gov.tr" üzerinde yer alan ilanların kılavuzlarını inceleyerek başvuruda bulunabilirler. Kamu personeli (memur) ve işçi alım ilanlarını takvim.com.tr olarak belirledik.

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.