Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.11.2019 12:02
  • Son Güncelleme: 25.11.2019 16:48

üzerinden işçi, , ve açıklaması

'dan personel alımları eni haftada da devam ediyor. İşçi, , ve büro memuru alımları için başvurular yoğunlaştı. İŞKUR bu bağlamda farklı şehirler için işbaşı eğitim ve kursları kapsamında yapacak. İşbaşı eğitim kursu ve mesleki eğitim kursu kapsamında yapılan personel alımları için haftanın yeni ilanları bugün geldi. Farklı şehirlere yapılan personel alımlarında ilanlar haberimizde. İŞKUR kayıt işlemlerinizi üzerinden yapmak istiyorsanız “iskur.gov.tr” adresindeki “İnternet Şubesi” ekranını kullanarak, güncel kaydınızı oluşturabilirsiniz.

İŞKUR'dan 2.350 lira maaşla personel alımı!

İŞKUR resmi internet sayfasından peş peşe personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. İŞKUR işbaşı eğitim kursu ve mesleki eğitim kursu kapsamında yapılan personel alımları için haftanın yeni ilanları bugün geldi. Farklı şehirlere yapılan personel alımlarında ilanlar haberimizde yer almaktadır. Detaylar takvim.com.tr'de

TÜM İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Güncel İŞKUR İlanları Sorgulama

İş arıyorsanız, güncel İŞKUR ilanları için öncelikle İŞKUR kayıt işlemlerini tamamlamalı ve İŞKUR'a giriş yapmalısınız. Daha sonra İŞKUR güncel iş ilanları kısmından veya daha spesifik bir sorgulama için "İstihdam" ekranında açık iş ilanı aramak için;

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

adalet adalet

bayburt merkezde kurslar varmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet71
hayır15
cevapla 18.11.2019 23:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.