Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 18.11.2019 09:11
  • Son Güncelleme: 18.11.2019 09:11

18 Kasım personel ilanları: 2019 MEB, Diyanet, DKK, SGK personel alımı başvuru şartları neler?

tarafından 18 Kasım tarihli yeni personel alımı ilanları yayımlandı. Buna göre, birçok kuruma farklı kadrolarda personel alımı yapılacak. İlanın yayımlanmasının ardından başvuruya dair detaylar araştırılmaya başlandı. Peki, 2019 2019 MEB, Diyanet, DKK, SGK personel alımı başvuru şartları neler? başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR yeni personel alımı ilanları yayımlandı. 18 Kasım tarihli ilanlara göre, alım yapılacak pozisyonlar; kamyon şoförü, aşçı yardımcısı, diğer teknisyen ve teknikerler, temizlik görevlisi, garson, mutfak görevlisi ve inşaat boyacısı olarak açıklandı. Birçok kuruma yapılacak personel alımına dair şartlar açıklandı. Peki, MEB, Diyanet, DKK, SGK personel alımı başvuru şartları neler? 2019 İŞKUR personel alımı başvuru nasıl yapılır?

İŞKUR PERSONEL ALIMI BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Başvurular, İŞKUR'un resmi internet adresi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlüklerine şahsen başvuru ile yapılacak. 18 Kasım'da başlayan başvuruların bitiş tarihine ilgili ilanın üzerinden erişebilirsiniz. Adayların başvuru yapabilmesi için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine üyelik giriş yapması gerekiyor. Sisteme giriş yapıldıktan sonra ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz.

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Başvuru şartları ve ilanın detayları için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.