Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.05.2012 Gazete
ABONE OL

Serap için müebbet

ne atıp Serap'ı yakan hainler yandı. 2 sanık, ikişer kez müebbet hapse çarptırıldı

Serap için müebbet
nün şehir kaosu, resmen silah sayıldı. İstanbul'da 3 yıl önce ne motolof kokteyli atan ve lise öğrencisi 'in ölümüne yol açan sanıklara ceza yağdı. İstanbul Özel Yetkili 10. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 3 sanıklı davanın karar duruşmasına sanık Salman Akpınar ile Hamit Aksan katıldı. Mahkeme heyeti, Akpınar ve Aksan hakkında "devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmaya yönelik" suç işlemek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis verdi.

RESMEN CİNAYET
Akpınar ve Aksan'a ikinci müebbet de cinayetten geldi. Sanıklar, Eser'i, "kasten öldürmek" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına mahkum oldu.

Veli SARIBOĞAkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.