Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 19.10.2017 Gazete
ABONE OL

Yarışa yATırım

İngiliz safkan nın tayları, hafta sonu satışa çıkacak. 52 tay ve damızlık, 300 bin liraya varan fiyatla yeni sahibini bulacak

Yarışa yATırım
İngiliz nın tayları satışa çıkıyor. 21 Ekim'de Adana Atlı Spor Kulübü'nde düzenlenecek Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi, yurt içi ve yurt dışından pek çok alıcının katılımıyla yapılacak. Organizasyonda; Victory Gallop, Lion Heart, Cuvee, Kaneko, Perfect Storm gibi ünlü İngiliz safkan temsilcilerinin tayları 300 bin liraya varan fiyatla alıcı bulacak. Sadun Oktav tarafından geçtiğimiz yıl organize edilen Safkan İngiliz Yarış Atı Müzayedesi'nde satılan pek çok tay önemli yarışlarda birincilik etti. Oktav, müzayedede toplam 52 tay ve damızlığın satışa sunulacağını aktardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.