Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.03.2017 Gazete
ABONE OL

nin ateşi düşecek

Sebze-meyvenin ateşi düşecek
Gıda enflasyonunun ateşini söndürecek, sebze-meyve fiyatlarını düşürecek kararlar geliyor. Yakın zamanda üretici birliklerine destekler, lojistik destekleri gibi hususlarda radikal adımların hayata geçirileceğini açıklayan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, şunları kaydetti: "Fireyi azaltmak için taze meyve-sebzede nakliyenin soğutuculu araçlarla gerçekleştirilmesi ve tarlada ürünün sınıflandırılarak uygun ambalajlamanın ardından sevk edilmesine yönelik teşvik paketleri oluşturacağız."

kalan karakter 1000

TABİ TABİ. TABİ TABİ.

Mazotu bu paraşlara alan çiftçi kamyoncu ne ile taşırsa taşısın. çiftçilerin girdi maliyetleri düşmedikçe planlı üretim yapılmadıkça bu işler mümkün değil düzelmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.03.2017 07:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.