Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.10.2015 Gazete
ABONE OL

250 lira taksitle dar gelirliye ev

250 lira taksitle dar gelirliye ev
TOKİ Başkanı Ergün Turan, "Büyük bir hamle ile Anadolu'nun birçok kentinde alt ve orta gelir gruplarına dönük birlerce konutluk yeni yerleşim alanlarını projelendiriyoruz" dedi. Turan, bu çerçevede dar gelirli vatandaşların ve emeklilerin konut sahibi yapılması amacıyla Malatya Beydağı'nda 305'ü alt gelir grubu olmak üzere toplam bin 83 konutun satışa çıkarıldığını açıkladı. 2+1, 305 konutun taksitlerinin 250 liradan başlayacağını ifade eden Turan, "Konutlar yüzde 12-20 peşinat ve 180-240 ay vade seçenekleri ile satılacak" diye konuştu. Konutlar için başvurular 26 Ekim-13 Kasım arasında yapılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.