Bugünkü
Takvim
  • 23 Mayıs 2012, Çarşamba

Vicdanım rahat!

Kocamdan yıllarca dayak yedim. Ablacığım bana bebeğim için süt parası bile bırakmıyordu. Ben de çiçekçime aşık oldum ve kocamı aldattım. Kocam bu olaydan sonra şaşırtıcı derecede bana iyi davranmaya başladı. Aldattığımı söyledim, inanmadı. Benim vicdanım rahat. Aşık olduğum kişiyle birlikte değilim. Şimdi iş arıyorum ama bulamıyorum. Para için her şeyi yapmayı düşünebilirim. Rumuz: Kara
Bir an her şeyini kaybettiğini hissetsen de onurunu kimse sen teslim etmeden senden alamaz. Lütfen en başta bunu hiç unutma! Gerekirse bir süre ailenin yanına sığın ve sıkıntı çekmeye de razı ol ama, asla namusunu zedeleyecek hatalar yapma. Sen bir annesin ve anne gibi davranmak zorundasın. Sen doğru yaşarsan doğrular da seni bulur.


SEKS ÇOK MU ÖNEMLİ?
Ablacığım, ilk cinsel deneyimim çok kötü geçtiği için yıllarca karşı cinse hep uzak durdum. Şimdi bir kızı deli gibi seviyorum fakat ilk deneyimim aklıma geliyor ve korkuyorum. Seks hayatı çok önemli mi, onu başka türlü mutlu edemez miyim? Rumuz: Kadersiz
Sevgili kardeşim kendine güvenmelisin. Bir küçük talihsizlik senin kaderin olamaz önce bunu anla lütfen. İstersen psikolojik destek alabilirsin. Ama ne olursa olsun en başta kendine saygı duy ve bunu iste lütfen. Ve hayal et, önünde daha nice güzel günler seni bekliyor olacak. Bol şans.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya