Astrolog Binnur Sormageç

ASTROLOG BİNNUR SORMAGEÇ

astroloji@takvim.com.tr
Tarihi 14 Nisan 2024

14 Nisan günlük burç yorumları

KOÇ
Bugünlerde özel hayatınızdaki olumlu gelişmeler sizi motive ederek hayatınızı daha verimli hale getirebilir. Mutluluk yolunda önünüz çok açık.

BOĞA
Günün öğlen saatlerine kadarki sürecinde duygularınızı tazeleyecek güzel haberler alabilirsiniz.
Özellikle manevi konularda girişimleriniz sonuç verebilir.

İKİZLER
Sosyal yaşamınızda ve iş hayatınızda oluşacak yeni olaylar hem motivasyonunuzu yükseltebilir hem de yeni hayaller kurup hedefler belirlemenize yardımcı olabilir.

YENGEÇ
Bugünlerde yapmak istemediğiniz şeyleri yapmamak adına önemli adımlar atabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye başlayabilir, kitap okuma sıklığınızı arttırabilirsiniz.

ASLAN
Geleceğinizi tasarlamanıza vesile olacak ilham verici olaylar başınıza gelerek sizi büyüleyebilir. Bu da sizi duygusal konularda motive edip özgüveninizi arttırabilir.

BAŞAK
Bu aralar aşk konusunda kendinize güvenmeniz önemli olacak. Partnerinize karşı daha verimli olabilmek adına daha güler yüzlü olmayı denemelisiniz.

TERAZİ
Bugünlerde size iyi gelmeyen her ne olursa olsun istikrarlı olarak bağ kopartmaya çabalarsanız evren de sizi destekleyerek olumlu bir sonuca götürecek.

AKREP
Hayatınızın kusurlu yönlerine bir bakabilir, öz eleştiri yapabilirsiniz. Başkalarının söylemesindense kendiniz kendinizi çok daha verimli eleştirebiliyorsunuz.

YAY
Bugünlerde yeni planlamalar yaparken hayat sizi daha motive edecek kişiler ile karşılaştıracak.
Sizin için oldukça yapıcı bir sürece adım atılacak bir zaman.

OĞLAK
Sosyal çevrenizin genişleyeceği, sizi her adımınızda destekleyecek dostlar edineceğiniz bir döneme giriyorsunuz. İş hayatınızda büyük gelişim içindesiniz.

KOVA
Bugünlerde entelektüel gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz ayrıca mutluluğunuzu da arttırabilirsiniz.
Uzun zamandır istediğiniz şeyler gerçekleşebilir.

BALIK
Bazı konuları veya ilişkileri bitirmek için uygun bir gün. Bu sebepten kendinizi yapıcı bir şekilde eleştirip motive edecek açılımlar yapabileceksiniz.