Bugünkü
Takvim

hoca Regaip kandilinde hangi duayı ediyor?

hoca Regaip kandilinde hangi duayı ediyor? Regaip gecesinin içinde olduğu Recep ayında da bolca oruç tutulmalıdır. Bu aya 'Recebü'l-asabb' da denilmiştir. Yani; iyiliklerin isabet ettiği Recep ayı. Recep ayına 'tövbe' ismi de konulmuştur. Mümin bu ayda ve özellikle de Regaip Kandili'nde günahlarını bolca kendine itiraf edip tövbe etmelidir. Regaip Kandili aynı zamanda üç ayların başlangıcıdır. ihsanı bol olan bir gecedir ve bol dua ve namazla geçirilmelidir. Bu gece ihsan gecesi olduğu için Regaip Kandilinde edilen dualar geri çevrilmez. İşte Nihat Hatipoğlu özel Regaib duaları sayfamızda...

  • Yaşam
  • 27.02.2020 18:32
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.02.2020 18:32
ABONE OL
Nihat Hatipoğlu hoca Regaip kandilinde hangi duayı ediyor?

Sizler için ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'ndan Regaip kandili dualarını derledik. Aşağıdaki Nihat Hatipoğlu videosunu izleyerek duayı Regaip Kandili duasını dinleyebilirsiniz. Regaib Kandili ihsanı bol olan bir gecedir ve bol dua ve namazla geçirilmelidir. Bu gece ihsan gecesi olduğu için Regaip Kandilinde edilen dualar geri çevrilmez. Peki dileklerin kabulü ve bu gecenin ihsanı için hangi Regaib duaları okunmalı? Sizlere Nihat Hatipoğlu'ndan Regaib kandili duası hazırladık.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.