Bugünkü
Takvim

i gecesi ne oldu, neler yapılır? İşte ve duaları

i bu gece idrak ediliyor. Üç ayların müjdeleyicisi Regaip Kandili 27 Şubat’ı 28 Şubat’a bağlayan gece idrak edilecek. Ulvi bir yolculuğun başlangıcı olan Recep ayı da bu kandil itibari ile başlıyor. Bu bağlamda Regaip (Regaib) Kandili yapılacak ibadetler ve Google arama motorlarında en fazla aratılanlar arasına girdi.

  • Yaşam
  • 27.02.2020 20:18
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2020 16:24
ABONE OL
Regaip Kandili'nde yapılacak ibadetler neler?

Regaip (Regaib) Kandilinde hangi dualar okunur, kaç rekat namaz kılınır, yapılacak ibadetleri, en güzel Regaip Kandili gecesi ne olmuştur bilgileri de haberimizde yer almaktadır. Yani regaip kandili ile ilgili tüm detayları sizler için derledik. Bu soruların cevabını haberimizde yanıt buldu. Regaip kelimesi, güzel şeyleri arzu etmek, istemek, elde etmeye gayret etmek anlamlarına gelir. Peki Regaip Kandili gecesi ne oldu, neler yapılır? İşte fazileti ve duaları takvim.com.tr'de

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYI TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.