“Bin dolara ruhunu satan ‘paralel’ yazarlar!”

26 Mayıs 2015, Salı

A HABER’DE Sevilay Yükselir moderatörlüğgünde yayınlanan ‘Yüzde Yüz Siyaset’ programına bu hafta Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Avukat Kezban Hatemi, Denge Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Yıldız ve Sanatçı Niran Ünsal katıldı. New York Tımes gazetesinin Türkiye’de seçim öncesi kaos olduğuna dair haberlerinin VE Doğan Medyası’nın provokatif manşetlerinin tartışıldığı programda Hatemi, hedefin ne olduğunu açıkladı.


A HABER'DE Sevilay Yükselir moderatörlüğgünde yayınlanan 'Yüzde Yüz Siyaset' programına bu hafta Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Avukat Kezban Hatemi, Denge Araştırma Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Basri Yıldız ve Sanatçı Niran Ünsal katıldı. New York Tımes gazetesinin Türkiye'de seçim öncesi kaos olduğuna dair haberlerinin VE Doğan Medyası'nın provokatif manşetlerinin tartışıldığı programda Hatemi, hedefin ne olduğunu açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.