Hercai 7. bölümde Reyyan, Azat'ın teklifi kabul ediyor!

Hercai 7. bölümde Reyyan, Azat'ın teklifi kabul ediyor!

29.04.2019 00:25

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Heyecan dolu bölümün ardından izleyiciler şimdi yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Hercai 7. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


HERCAİ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran'ın evli olduğu gerçeğiyle karşılaşan Reyyan, Azat'ın teklifini kabul ediyor. Bir yandan Miran'ın nikahlı bir karısı olduğu gerçeğiyle de baş etmeye çalışan Reyyan, Azat'ın kanatlarının altına mı giriyor?

AZAT'IN CÜMLELERİ KONAĞI KARIŞTIRIYOR

Tüm Şadoğlu Konağı'nı karşısına alarak Reyyan'ın elini tutan Azat'ın söyledikleri yüreklere dokunacak. Azat'ın cümleleri Şadoğlu Konağı'nda deprem etkisi yaratıyor.

MİRAN NE YAPACAK?

Ne yapacağını şaşıran Miran, Reyyan'ın Azat'a yar olmasını kaldırabilecek mi? Tüm bu olanlardan sonra Miran'ın kendisine döneceğine inanan Gönül'ün şimdiki planları ne? Gönül'ün kan dondurucu planlarını duyan Sultan ne yapacak?

kalan karakter 1000

ali ali

çok güzel bi filim

Aynı Görüşte misiniz?
evet54
hayır0
cevapla 03.05.2019 10:31
herçayi herçayi

8 bolumde reyyan mirany birakip azatla birlikde gidiyorlar .ama ben bunlary çok seyiyorym .bu dizini çikaranlara çok tesekkur ediyorym.bu dizi çok güzal olmuş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 02.05.2019 20:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.