Kanal İstanbul'a Panama modeli

Kanal İstanbul'a Panama modeli

09.05.2017 00:00

Beş yıl önce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "çılgın proje" olarak açıkladığı Kanal İstanbul'un detayları netleşmeye başladı. Proje için, Türkiye ile Orta Amerika ülkesi Panama arasında anlaşma imzalandı. Buna göre, Kanal İstanbul projesine, Panama Kanalı'nı genişletme projesini yürüten ekip destek verecek.


kalan karakter 1000

AĞASI AĞASI

HAYDİ HAYIRLISI

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 10.05.2017 16:27
dado dado

kanal tanbul bazılarının ruyasına girmrye başladı ve artık bu ülkeden korkuyorlar korkacaklar allahım hayınlere fırsat vermeye inşallah bu ülkeye hayırlar getırecek inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 10.05.2017 13:25
Osmanlı Torunu Osmanlı Torunu

Kanal istanbulun asıl amacı Ülke ekonomisine her yıl milyarlarca dolar para kazandırmaktır.Montrö Boğazlar sözleşmesi ile Elimiz kolumuz bağlı Geçen Gemilerden Panama Ve süveyş kanalları binlerce Dolar para alırken biz tek kuruş alamıyoruz.Kanal istanbul Möntröyü fes edicek Möntröde Şöyle bir madde vardır Alternatifi olmadığı sürece Sözleşme geçerlidir Artık alternatifi var Şükürler olsun İşte Erdoğanı Bu yüzden İstemiyorlar 100 Yıllık Planlarını Bozuyor Avrupanın.Ülkene liderine Vatanına Bayrağına Sahip Çık Kazanan Sen olacaksın...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 10.05.2017 11:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.