Berat Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar

Berat Albayrak'tan çarpıcı açıklamalar

16.10.2015 00:00


AK Parti İstanbul milletvekili Berat Albayrak A Haber'de Ankara saldırısıyla 1 Kasım seçimleri öncesi Türkiye üzerinde planlanan kirli oyunu gözler önüne serdi. Albayrak, "7 Haziran sonrası bir strateji gitmeye çalışan siyasi temsilcisi dediğimiz kurum ve arkasındaki örgüt özelinde hazır istikrarsız bir iklim var. Türkiye'de hükümet kurulamıyor bölge de zaten müsait coğrafyada da bir kaos var. Düğmeye basalım bir iç karşıklık oluşturabilirmiyiz. Tabi hesap edilemeyen bir unsur var. Türkiye'de çok güçlü bir devlet, güçlü bir Cumhurbaşkanlığı, güçlü bir halk tarafından seçilmiş bir irade var. Bu olayın açıkçası Türkiye açısından değil sadece bölge açısından çok hayati kırılmaların eşiğinde olduğu bir dönemde öneminin altını kuvvetle çizmek lazım" diye konuştu...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.