Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.06.2019 09:08
  • Son Güncelleme: 17.06.2019 16:59

ya 24 belediye 125 memur, personel ve işçi alımı yapıyor! İşte 11 Haziran güncel yeni ilanları

güncel yeni ilanları açıklaması. üzerinde yayımlanan ilanlara göre 24 farklı belediye bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere memur personel alımı gerçekleştiriyorlar. Bu yönde Normal, Engelli, Eski Hükümlü veya TMY kapsamında alımları devam eden belediyeler devamlı olarak ilan yayımlamaya devam ediyorlar

11 Haziran Pazartesi günü itibari ile İŞKUR yine personel ilanları yayınlamaya devam ediyor. Bu anlamda kamu kurumlarına ve belediyelere iş ilanları çıkılmaya başlandı. Haberimizin devamında sizlere alım yapacak belediyeler hakkında bilgiler verdik. Aşağıda Kamu Grubu belediye personel alımlarına ve Kurum Dışı Belediye personel alımlarına ulaşarak alım yapacak belediyelere ulaşabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.