Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.06.2020 17:13
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.06.2020 17:48
ABONE OL

doğru söylüyor: Kadına el kaldıran şerefsizdir

’nın eski eşinin geçtiğimiz günlerde anlattığı dayak ve itirafları, gündemin ilk sıralarında yer almıştı. , kabus dolu evlilikleri süresince Küçükkaya’nın kendisini 3 kez dövdüğünü anlatmıştı. Tedirgin olan FOX’un dayakçı sunucusu dövdüğü eski eşi Demirci’ye, “550 bin lira tazminat verdim. Sussun!” tehditlerini savurmuştu. Sosyal medya kullanıcıları tepkilerin odağındaki Küçükkaya’nın kadına şiddete karşı olduğunu beyan edip şov yaptığı görüntüleri buldu. Twitter’da # etiketi açan vatandaşlar, Amerikan kanalından dayakçı sunucusunu kovmasını istedi.

Kadına el kaldıran şerefsizdir

FOX TV'de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya'nın eşine dayak skandalı gündemi meşgul ediyor. İktidarı devamlı kötüleyip muhalif seçmene oynayan Küçükkaya'nın gerçek yüzü ortaya çıktı. Toplumu kutuplaştıran yayınlar yapan Küçükkaya'nın belirli bir siyasi amaç uğruna devletimizi medya üzerinden zaafa uğratmak istediği biliniyor.

FOX BOYKOT EDİLİYOR

Küçükkaya, 'de kendi programında "Kadına el kaldıran şerefsizdir." dediği görüntüleri paylaşan vatandaşlar, Amerikan kanalı FOX TV'yi ediyor. Küçükkaya'nın kadına e karşı samimiyetsiz ve şovenist videosu paylaşılarak kadına şiddete karşı #FOXTVboykot etiketi altında binlerce yorum yazıldı. 'lilerin kadına şiddete karşı sessizliğine karşı tepki gösteren vatandaşlar bu iki yüzlülüğe ateş püskürdü.

İşte İsmail Küçükkaya'nın kadına el kaldıran şerefsizdir dediği görüntüler:

İSMAİL KÜÇÜKKAYA İNKÂR ETTİ

Küçükkaya, hakkındaki dayak iddialarını inkar etti ve "Bunlar asılsız iddialar. Ortada bir şiddet olmadığı için haliyle delil de yok. Tamamen şahsıma yönelik bir karalama" dedi. Eski eşi 'ye "seni dövdüğümü belgele" diyen dayakçı sunucu, troller üzerinden mağdur kadın Demirci'yi sosyal medyadan linç ettirmeye ve algıyı lehine çevirmeye çalışıyor. Fiziksel şiddetinin üstüne şimdi de psikolojik şiddet uygulayan Küçükkaya, nasıl bir karakterde olduğunu ortaya koydu.