Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.04.2019 16:34
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 16:56

"Başkan APO'nun heykelini dikeceğiz" diyen 'ı öve öve bitiremedi

'li , 'nin tutuklu eski genel başkanı ile ilgili skandal açıklamalara imza attı. Selahattin Demirtaş'ın terör örgütü 'nın çizgisinde yürüttüğü siyaset ve teröristbaşı için "Başkan APO'nun heykelini dikeceğiz" gibi skandal sözleri daha dün gibi hatırlanırken İmamoğlu, Demirtaş için "Gerçekten de barışçıl, uzlaşmacı ve evrensel değerleri öne çıkaran dili vardı." ifadesini kullandı. İmamoğlu'nun bu skandal sözleri CHP seçmeni tarafından da tepkiyle karşılandı.

Demirtaş'ı öve öve bitiremedi

'li , Rudaw'a skandallarla dolu bir açıklama yaptı. Terör örgütü 'nın talimatları doğrultusunda siyaseti dizayn etmek isteyen ve teröristbaşı Öcalan için onun heykelini dikeceğiz gibi birçok skandal açıklamaya imza atan 'a övgüler dizen Ekrem İmamoğlu, "Sayın Demirtaş'ın siyasette aktif olduğu dönemde çizdiği çizgiyi beğenenlerden biriydim." dedi.

KANDİL PROVOKATÖRÜNÜN BARIŞÇIL DİLİ VARMIŞ!
Ekrem İmamoğlu, CHP'li seçmenin de tepkisini çeken skandal açıklamalarına şöyle devam etti:

Gerçekten de barışçıl, uzlaşmacı ve evrensel değerleri öne çıkaran dili vardı. Bundan da çok mutluluk duydum. Hatta kendi adıma bunun için bir fırsat olabileceğini ve birçok duvarı yıkabileceğini de dile getirdim. Bugün de hala aynı kanaatteyim. O dilin geçerli olduğu bu ülkede çok daha mutlu olabileceğimizi görüyorum. Bu bağlamda böyle siyasi bir çizgisi olan bir insanın benim hakkımda pozitif bir şey söylemesi elbette beni mutlu etmiştir.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

domuz domuzla at atla köpek köpekle hain hainle kalleş kalleşle arkadaşlık eder dost tutar bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyim. aldınız bir kemik gidin kemirin gömün bir dahakine başka bir şey alacaksınız .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 19:23
Temel Bey, Temel Bey,

Sayın Bahçeli,ondan belediye başkanı olmaz dediğinde yerden-göğe haklıymış.Bizim milletimiz okumadığı için analiz etmeyi bilmiyor,ya da yapamıyor.Yanlış kişilere oy veriyor.Yatırım yapacağına inanmıyorum.Belediyenin paraları kim bilir nerelere gidecek.SEÇİM İSTANBUL DA YENİLENMELİ.Böyle şaibeli seçim olmamıştı.Nasıl oluyorda MAZBATA VERİLİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 17:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.