Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.04.2019 12:25
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 14:05

Tehdit, hakaret, ihanet! İşte İmamoğlu ve taraftarlarının bilançosu...

Onca usulsüzlüğe rağmen 'na mazbata verilmesi sonrası; İmamoğlu'nun destekçileri de taşkınlık yapmaya başladı. Mazbatanın ardından henüz bir gün bile geçmeden tehditler, hakaretler ve ihanet havada uçuştu...

İşte İmamoğlu ve taraftarlarının ilk gün bilançosu...

'nin adayı sandıktaki onca usulsüzlüklere rağmen mazbatasını aldı. Henüz hukuki süreç sürerken İmamoğlu'na mazbatanın verilmiş olması, İmamoğlu'nun destekçilerini de sevindirdi.

İLK GÜNDEN ONCA TAŞKINLIK!
İmamoğlu ve taraftarları, skandallara imza atmakta geç kalmadı. Mazbatasını alan İmamoğlu ve destekçileri den tehdide, hakarete ve ihanete başladı...METRO İSTASYONLARINDA PKK SLOGANLARI
İmamoğlu'nun "başkanlığını" kutlayan taraftarları, metro istasyonlarında duvarlara bölücü terör örgütü lehine sloganlar yazdı. İmamoğlu, seçimlerde ile ittifak yapmış, Kandil tarafından desteklenmişti...ŞİŞLİ'DE KIZ YURDUNA SALDIRDILAR
CHP adayı İmamoğlu'nun mitingi sonrası bir grup provokatör, Şişli'deki kız yurduna saldırıda bulundu. Öğrencilere taciz ve saldırılarda bulunan İmamoğlu destekçileri, utanç veren anlara sebep oldu.ABDEST ALINAN YERDE İÇKİ ŞİŞELERİ!
İmamoğlu'nun mazbata almasının ardından henüz birkaç saat geçmeden bir skandal daha yaşandı. 15 Temmuz gecesi darbecilere direnen vatandaşların abdest aldığı yerde içkili kutlama yapıldı.

TERÖRİSTLERE SELAM DURDULAR!
İmamoğlu'nun en büyük destekçisi Canan Kaftancıoğlu, mazbata kararının ardından ilk iş Gezi teröristlerine göz kırptı. Kaftancıoğlu, teröristlere güzellemeler yaparak "Gezi Parkına da bahar gelmeye başlamış... Gezi'nin güzel gözlü çocuklarına selam olsun" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.