Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.06.2019 09:00
  • Son Güncelleme: 19.06.2019 11:58

mı kıdem tazminatı yasası çıktı mı?

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren emeklilikte yaşa takılanlar, emekli temmuz mı, kıdem tazminatı konusunda Türk-İş Genel Başkanı 'dan son dakika açıklaması geldi. Atalay hem EYT kıdem tazminatı hakkında ise; "Elde edilmiş haklarımızdan bir arpa boyu geri gidilmesini kabul etmeyiz. EYT konusunda Türkiye'nin ekonomik durumu bahane ediliyor. Ama bir yerden başlanması zorunlu" ifadesini kullandı.

Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren EYT emeklilikte yaşa takılanlar, emekli Temmuz enflasyon zammı, kıdem tazminatı konusunda Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay'dan son dakika açıklaması geldi. Atalay hem EYT kıdem tazminatı hakkında ise; "Elde edilmiş haklarımızdan bir arpa boyu geri gidilmesini kabul etmeyiz. EYT konusunda Türkiye'nin ekonomik durumu bahane ediliyor. Ama bir yerden başlanması zorunlu" ifadesini kullandı. 2019 Ocak asgari ücret zammı pazarlıkları öncesi yaptığı çıkışlarla gündem oluşturan Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay Ramazan Bayramı sonrasında ana gündem maddelerini açıkladı. Peki EYT, SGK Bağkur emekli maaşı enflasyon zammı kıdem tazminatı en son durum Meclis'e geldi mi, çıktı mı? İşte en son detaylar ve haberler

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.