Bugünkü
Takvim
  • 05 Haziran 2010, Cumartesi

'Biraz sabırlı olmalısınız'

Ben 40 yaşında ikinci evliliğini yapmış bir kadınım. Eşim ruh hastası. Onunla bırakın konuşmayı, tartışmayı bile beceremiyoruz. Geçenlerde kapıma gelen kapı görevlisi yüzünden birbirimize girdik. Beni ondan bile kıskandı ve kapı arkasında beni dövdü. Çok içki içiyor. İlk eşimden ayrılalı 10 yıl oldu. Oğlum için görüşmek zorundayız. Ondan ayrılamıyorum. Çünkü bana çok çirkin tehditler ediyor. Çıldırmak üzereyim. Nasıl kurtulabilirim? Rumuz: Kader
Bu yaşadıklarınız karşısında sizinde ruh haliniz iyice bozulmuş. Aman yine de siz kendinize hakim olun ve mantığınızı biraz zorlayın. Kötülükten iyilik doğmaz!. En azından ne yapacağınıza sağlıklı bir şekilde karar verene kadar istiyorum. Yaşadığınız durumu hak etmiyorsunuz. Mutsuz bir evliliği sürdürmek zorunda da değilsiniz. Şimdi geçmişteki pişmanlıklarınızla yaşamayı bırakıp, önünüze bakın.

KENDİNE MUTLAKA BİRAZ SÜRE VERMELİSİN
Birine aşık oldum ve seviyorum. Bana çıkma teklif etti ve bir aydır çıkıyorduk. Sonra benden sebepsiz yere ayrılmak istediğini söyledi. Ondan ayrıldıktan sonra onu dayımın kızıyla yatakta bastım. Çok kötüyüm ve bu olayı, yaşadıklarımı bir türlü unutamıyorum. Sence ne yapmalıyım. Çünkü onu seviyorum. Vereceğin cevap benim için çok önemli. Rumuz: Yıldız
Ben sana ne nasihat versem de sen duygularına yenik düşüp, yine aynı hatayı yapacaksın ama, yaşayıp, öğrenmekte bir tecrübedir. Şimdi bu çocuğun canı ne istiyorsa yaşamaya hakkı yok! Böyle bir ilişki tarzı yok. Ayrıca dayının kızının sana bu yaptığı çirkin ihanet de düşünülmesi gereken ayrı bir konu. İstersen bu arkadaşlığı düşünmek için kendine bir süre ver.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya