Bugünkü
Takvim
  • 13 Mart 2012, Salı

Dürüst olamadım

Zihinsel özürlü 15 yaşında bir oğlum var ve ona hayatımı adadım. Kocamı beş yıl önce kaybettim. Evde dikiş dikerek hayatımı sürdürmeye çalışıyorum. Öte yandan kanser olan abime de yardımcı oluyorum. Yine de hayat dolu olmaya çalışıyorum. Abimin tedavisi sırasında bir doktordan hoşlandım. Onunla çıkıyoruz. Fakat özürlü çocuğumu ondan sakladım. Bu ilişkimi zedeler mi? Rumuz: Hayat

Kendini neden böyle eksik hissettiğini anlamıyorum. Çocuğunla bir başına verdiğin bu mücaadelen taktir edilecek bir durum! Bir birlikteliğin olabilir ama ona her konuda açık olmalısın. Sen de bir kadınsın ve arzularında da sonuna kadar haklısın bunu unutma! Ancak önce abinin biran önce sağlığına kavuşması için ona yardımcı ol ve dualarını ondan eksik etme!

MADDİ SIKINTIM ÇOK
Ablacığım, hayatımda sevebileceğim birini bulmadım. Maddi sıkıntılarım çok büyük. Bu yüzden maddi imkanı yüksek ve ama benden 21 yaş büyük bir adamla birkaç kez birlikte oldum. O şimdi benimle evlenmek istiyor. Onu sevmiyorum ama parasına ihtiyacım var. Rumuz: Gönülsüz

Maddi sıkıntıların olabilir, buna hak veriyorum ama hayat sana her zaman kurduğun hayallerini vermeyebilir. Sonra çok daha fazla üzülürsün.Böyle bir evlilik yapmayı sakın düşünme! Hayattan da ümidini kesme.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya