Astrolog Binnur Sormageç

ASTROLOG BİNNUR SORMAGEÇ

astroloji@takvim.com.tr
Tarihi 7 Aralık 2023

7 Aralık günlük burç yorumları

KOÇ
Kendinizi daha verimli hissettiğiniz bugünlerde her konuda yaptığınız ve üzerinde olumlu düşüncelere sahip olduğunuz çalışma büyüyerek gelişebilir.

BOĞA
Dışarıya karşı açık bir zihne sahip olmak ve sosyal olmak önemli.
Çevrenizdeki karşı cinse bir şans verin ve mükemmel olmasını beklemeyin, sonuçlar muazzam olabilir.

İKİZLER
Aşk hayatınızda atacağınız adımlar ilişkinizi sağlamlaştırmaya yönelik olabilir ve hem partneriniz hem de siz bu süreçten keyif alabilirsiniz.

YENGEÇ
Aşk hayatınızda özemli ve güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz.
Bugünlerde gösterdiğiniz ilginin size geri döneceğini görebilirsiniz.

ASLAN
İnsanların beklemediğin karakteristik yönlerinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Kendiniz ve hayatınıza dair radikal kararlar almaktan keyif alacağınız bir gündesiniz.

BAŞAK
Uzun süredir sakladığınız, başkalarını düşünerek sustuğunuz konulara tepki verebilirsiniz. Dolayısı ile dışarıdan bu durum size ait değilmiş gibi görünebilir.

TERAZİ
Bugünlerde hayatınızda almak istediğiniz kararları almak ve hayatınıza çekidüzen getirmek için uygun bir gündesiniz. Yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz.

AKREP
Herhangi bir şeyi yeniden keşfedebilir aslında ne kadar sevdiğinizi fark edebilirsiniz.
İkili ilişkilerde ilgisizliğiniz partneriniz açısından problem teşkil edebilir.

YAY
Son zamanlarda küçük şeylerle mutlu olmak, büyük şeylerin ise ideal olarak peşinden gitmek, ve iç huzuru yakalamaya cesaret etmek için uygun bir gün.

OĞLAK
Kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aldığınız iyi yorumların moralinizi yükseltmesi ile beraber zamanınızı daha verimli çalışmaya harcamayı tercih edebilirsiniz.

KOVA
Hayatınızda olan her şeyi atmak ve size güzellik getirenleri bırakmak için uygun bir gün. Yapmayı ertelediğiniz şeyleri yapmak için motivasyon bulabileceksiniz.

BALIK
Yaptığınız işlerde taktir kazanabilirsiniz.
Kendinizi daha iyi hissetmeniz neticesinde özellikle ailenize karşı da daha sevgi dolu olarak gönüllerini alabilirsiniz.