Vav TV İzle
Sesli dinlemek için tıklayınız.
  • 04 Temmuz 2022, Pazartesi

4 Temmuz günlük burç yorumları

KOÇ
Olayları anlatırken sakin bir dil kullanmalı ve konuları ayırarak bir kısmını içinize atmamalısınız. Ancak bu şekilde verimli bir iletişim kurabilirsiniz.

BOĞA
Eleştirel kişilerle karşı karşıya gelebilir, sosyalliğinizi sınayabilirsiniz. Eleştirilmeye çekimser olduğunuz için kendinizi geri planda tutmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER
Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler sizi motive edebilir. Partnerinize karşı tutumunuz onun hoşuna gidebilir ve size yakınlaşmaya teşvik olabilir.

YENGEÇ
Sizi tanıyan kişiler bugün tanımadıklarını düşünebilirler. Farklı tepkiler verebilir ve kendiniz ile yarışabilirsiniz. Dışa dönük tutumunuz rekabete yol açabilir.

ASLAN
Sezgilerinizin yol gösterici olduğu bir gün. Zamanı efektif kullanmanız akşam saatlerinin kendinize kalmasına vesile olabilir ve kişisel bakımınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

BAŞAK
Niyetlendiğiniz her işi başarı ile sonlandırmanızda titizliğiniz önemli rol oynamakta. Detaylar bütünü daha mükemmel hale getirmenize yardımcı oluyor.

TERAZİ
Sahiplenici yönünüz az olduğu için ilişkilerde beklentiyi karşılamamakla suçlanabilir olaylara anlam veremeyebilirsiniz. Dikkatli düşünmeye çalışın.

AKREP
İş konularında yaratıcılığınızı ön planda tutarak olayları hedeflediğiniz konuma getirebilirsiniz. Çözümü sunan kişi olmanız kapılar açabilir.

YAY
Kendinizi iyi ifade etmeniz ve soru işareti bırakmamanız gereken bir gündesiniz. İnsanların sizi anladığını görmek daha iyi hissetmenize neden olacak.

OĞLAK
Sorumluluklarınızın farkında olduğunuz için gelir gider dengesi hususunda çok kontrollü davranabilirsiniz. Niyetlerini gerçekleştirmek için bileşenleri dengeleyebilirsiniz.

KOVA
Ruhsal yönden geliştiğiniz bir zaman dilimine adım atıyorken, yeni tecrübeleriniz heyecan verebilir. Cezbedici olayların arkasından gitmelisiniz.

BALIK
Ruhsal olarak kendinizi hazır hissetmediğiniz hamleler için uygun zamanı kollamalısınız. Bugünlerde kendinize çok yüklenmek gibi bir meyiliniz olabilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya
      SON DAKİKA