Yeşim Salkım cinsel organını gösteren Kerimcan Durmaz'a ateş püskürdü (Video)

29.04.2019 11:04

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım yaptığı açıklamayla Kerimcan'ı yerden yere vurdu. Salkım, ''"Bundan böyle bu tipleri evine sokanlar resim çektirenler bu hiç bir vasfı olmayan insanları başımıza tepemize çıkaranlar düşünsün! Çünkü su testisi su yolunda kırılır der eskiler. Olay budur, destekleyenler düşünsün. Ülkenin çöküşü işte böyle başladı. Şarkıcı olmayana şarkıcı, oyuncu olmayana oyuncu. Cahil cühela herkese fenomen derseniz bunu da kabul eder oturursunuz. Aynı masaya çoluk çocuk oturanlar düşünsün. Kısaca bunların hepsi kralın soytarısıdır." dedi.


kalan karakter 1000

dr dr

bu ne oldugu belli olmayan gay tiplere is verenlere de yaziklar olsun millet ile kafa buluyorlar bence yargilanmasi gerek ve mal varligina iyice bakin bu paralar nerden geliyor saygisiz tip bu pislikler

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 30.04.2019 16:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.