Mansur Yavaş'ın sokağa attığı çocuklara Mamak Belediyesi sahip çıktı

13.09.2019 20:10

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Ak Parti döneminde açılan Çocuk Koruma Evleri'ni kapatarak sokağa attığı 47 çocuğa Mamak Belediyesi sahip çıktı. "Çocuklar bunu hak etmiyor, onlar masum" diyen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, belediyeye tahsis edilmiş bir lojmanı çocuklara hediye ettiklerini söyledi.


Ankara Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Çocuk Koruma Evlerini kapatarak, burada kalan 44 çocuk kapı dışarı edilmişti. Anne ve babası ayrıldıktan sonra, babasının bakamadığı İ.A., 12 yıl önce Ankara Büyükşehir Belediyesi Çocuk Koruma Evleri'ne yerleştirilmişti.

Çocuk Koruma Evleri'ni kapatarak sokağa attığı 47 çocuğa Mamak Belediyesi sahip çıktı. "Çocuklar bunu hak etmiyor, onlar masum" diyen Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, belediyeye tahsis edilmiş bir lojmanı çocuklara hediye ettiklerini söyledi.

kalan karakter 1000

vefa vefa

ankara bunu en layıkı ile haketti. bravo mansur seni tebrik ederim, seni seçenlere ( seçmeyenlere sözüm yok) yakıştığı şekilde hareket ediyorsun, her şey güzel olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 13.09.2019 20:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.