CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun fahiş ulaşım zammından sonra İstanbullunun günlük işe gidiş geliş ulaşım maliyeti 20 TL! /Video

CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun fahiş ulaşım zammından sonra İstanbullunun günlük işe gidiş geliş ulaşım maliyeti 20 TL! /Video

14.02.2020 17:08

İstanbul'da toplu ulaşıma yapılan yüzde 35'lik fahiş zam uygulaması İstanbullunun yaşam standartlarını düşürdü. Bir İstanbullunun ortalama işe gidiş geliş maliyetinin ne olacağını A Haber ekibi çeşitli güzergahlarda yolculuk yaparak hesapladı. İstanbullunun günlük ulaşım maliyeti yaklaşık olarak 20 lira. Kartal'dan Beşiktaş'a ulaşmanın maliyeti 11 lira 20 kuruş. Metro 3 lira 50 kuruş, metrobüs 5 lira 20 kuruş. Uzunçayır-Zincirlikuyu arası 4 lira… Metrobüsten otobüse geçiş 2 lira 50 kuruş. İşte İstanbullunun günlük ulaşım maliyeti….


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.