İstanbul Maratonu havadan böyle görüntülendi

İstanbul Maratonu havadan böyle görüntülendi

15.11.2015 00:00

37. kez koşulan Vodafone İstanbul Maratonu bu sabah saatlerinde Boğaziçi Köprüsü girişinde start aldı. Havadan görüntülediğimiz maratonun ardından halk koşusunun başlamasıyla onbinlerce kişi bir insan seli şeklinde köprüye akın etti. 37. Vodafone İstanbul Maratonu saat 09.00'da start aldı. Maraton koşusunun ardından sırasıyla 10 bin ve 15 bin metre koşularının startı verildi. Katılımın çok yüksek olduğu halk koşusunun startında ise adeta bir insan seli köprüye akın etti. Onbinlerce kişililik kalabalığın köprüden geçişi yaklaşık 2 saat sürdü.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.