Hercai 1. bölümde yeni bir aşk filizleniyor

16.03.2019 02:05

ATV ekranlarında Hercai adında yepyeni bir dizi başladı. Dizinin ilk bölümü milyonları ekranlara kitledi. Konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Hercai dizisi ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hercai 1. bölüm izle seçeneğini takvim.com.tr'de bulabilirsiniz.


ATV ekranlarının yeni dizisi Hercai ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hercai oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin dikkatini çekti. Hercai'nin başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin yer alıyor. Hercai 1. bölümü izle seçeneğini üst kısmında bulabilirsiniz.

HERCAİ İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Midyat'a, İstanbullu bir iş adamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil.

NASUH MİRAN'I İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir.

İKİ AİLENİN KADERİ NASIL ETKİLENECEK?

Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı iş adamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi? Hercai ilk bölümünde, ilk görüşte aşk ile büyük bir sınava tanıklık edecek.

kalan karakter 1000

KADER KADER

ÇOK GÜZEL BİR DİZİDİR.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 26.05.2019 15:54
AYŞE AYŞE

HERCAİ ADLI DİZİ HARİKULADE BİR DİZİDİR HİÇ BİTMESİN

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.05.2019 15:51
meltem meltem

bence müthiş bir dizi çok ama çok beğendim

Aynı Görüşte misiniz?
evet54
hayır0
cevapla 11.04.2019 13:11
hercai hayranları hercai hayranları

ömrümde gördüğüm en güzel dizi sizi severek izliyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet147
hayır1
cevapla 10.04.2019 18:19
sendef sendef

bence cok güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet110
hayır0
cevapla 25.03.2019 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.