Tören alanında başörtülü öğrenciyi ağlattılar

Tören alanında başörtülü öğrenciyi ağlattılar

10.11.2011 00:00

İzmir'de düzenlenen Atatürk'ün 73. ölüm yıldönümü anma töreninde bir üniversite öğrencisi, sözlü tacize uğradı. Mağdur olarak ağlayan kız öğrenciye, bir Kıbrıs gazisi sahip çıkarak teselli etti.


kalan karakter 1000

canım kardeşim canım kardeşim

sen rahat ol başın kapalı diye seni ağlatanlara insan demeye dilim varmıyor.bu vatan nasıl kurtarıldı çanakkalede mermi taşıyan kadınlarımız başı kapalı diye dışlanmadı eğer atalarımız senin başın kapalı diye dışlandığını görselerdi içleri kan ağlardı seni ağlatan o zihniyetleri allaha havale et allah onların hakkından gelir terbiyesizlere bak bacımızın başı kapalı diye dışlanıyor size insan demek insanlara karşı ayıplıktır sen bu vatanda rahat huzurlu bir şekilde yaşabiliyorsan çanakkaledeki başı kapalı annelerimiz nenelerimiz sayesinde rahatsın eğer rahatsız oluyorsan o bulunduğun yeri terket hatta bu ülkeden defol git sen ağlama bacım gün gelecek senin yüzün gülecek onların gözünden kan akacak sen içini ferah tut...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 15.11.2011 12:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.