Son dakika: Sivilleri vuran Esad rejimine Kahraman Mehmetçiğimiz top atışlarıyla böyle karşılık veriyor!

Son dakika: Sivilleri vuran Esad rejimine Kahraman Mehmetçiğimiz top atışlarıyla böyle karşılık veriyor!

21.02.2020 19:07

İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi genelinde saldırılarına devam eden Beşşar Esed rejimi güçlerine TSK topçusu karşılık vermeye devam ediyor. İşte kahraman Mehmetçiğimizin rejim hedeflerine yolladıkları top atışları...


Top atışları TSK topçusu, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi genelinde saldırılarına devam eden Beşşar Esed rejimi güçlerine karşılık vermeye devam ediyor.

TSK, sivil yerleşimleri vuran Esed rejimi topçusuna karşılık veriyor

kalan karakter 1000

SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Artık esed çok can sıkmıya başladı.biz idlipi kendi güvenliğimiz için ve mülteciler için istiyoruz. Buna hiç kimse engel olamaz.surda kaldı 3 ay artık birazda batı ilgilensinler. Türkiye her zaman elini taşın altına koydu.bakın tekrar söylüyorum. Suriye yok.esed terröristi ile beraber.askeri ordusu yok.yalakası Rusya, iran var.bunun için acımak yok.tedbiri alın.istediğiniz terröristi vurun öldürün.ateş serbest! Hava üsleri, mühimmat depoları,ne kadar yığınak varsa vurun.s 400 aktif imiş.acımasız olun.gerek duyarsanız son teknolojik silahları kullanın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.02.2020 19:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.