Son dakika: İzmir depreminde mucize kurtuluş! 62 yaşındaki Emine Eren enkazdan tam 14 saat sonra yaralı olarak çıkarıldı

Son dakika: İzmir depreminde mucize kurtuluş! 62 yaşındaki Emine Eren enkazdan tam 14 saat sonra yaralı olarak çıkarıldı
31.10.2020 06:37

Son dakika haberi... 62 yaşındaki Emine Eren, İzmir'de Barış Sitesi'ndeki enkazdan yaklaşık 14 saat sonra yaralı olarak çıkarıldı. İlk müdahalesi enkaz yığınlarının üzerinde yapılan Eren, sedye ile hastaneye götürülürken, çevrede bekleyen vatandaşlar, alkışlarla ekiplere teşekkür etti.


İzmir depreminde umutlu bekleyiş sürerken, gece boyunca can kaybı sayısındaki artış ve halen çok sayıda vatandaşın enkaz altında olduğu bilgisi kaygıları da artırdı.

Bu sırada Barış sitesi enkazında sürdürülen arama kurtarma çalışmalarında depremden 14 saat sonra mucize kurtuluş yaşandı. 62 yaşındaki Emine Eren, ekipler tarafından enkaz sağ olarak kurtarıldı.

İlk müdahalesi enkaz yığınlarının üzerinde yapılan Eren, sedye ile hastaneye götürülürken, çevrede bekleyen vatandaşlar, alkışlarla ekiplere teşekkür etti.

TAM 15 SAAT SONRA BİR MUCİZE DAHA
İzmir'de meydana gelen depremde enkaz altında kalan 53 yaşındaki Fadime Tolu, İzmir'de Yılmaz Erbek Apartmanı enkazından 15 saat sonra yaralı kurtarıldı.