Karargah'taki kahraman asker Bülent Aydın

Karargah'taki kahraman asker Bülent Aydın

21.03.2017 00:00

Genelkurmay Karargahı'nda 15 Temmuz'da saniye saniye kaydedilen görüntüler ve iddianamedeki ifadeler iki askerin kahramanlığını da gözler önüne serdi. Bu askerlerden biri darbecilere direnirken vurulup yaralanan Kara Kuvvetleri Komutanı'nın koruma müdürü Yüzbaşı Burak Akın, diğeri de hainlerle çatışırken şehit olan Topçu Astsubay Kıdemli Başçavuş Bülent Aydın'dı... A Haber'in elde ettiği özel görüntülerde darbecilerle çatışan Yüzbaşı Akın, yaralı halde ambulansa bindiğinde kahraman astsubayı ağır yaralı halde gördüğünü söylemişti. İşte hainlere karşı sıktığı kurşunla darbenin seyrinin değişmesinde önemli rol oynayan Bülent Aydın'ın portresi...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.