CHP'li Faik Öztrak'tan YSK'ya skandal tehdit

CHP'li Faik Öztrak'tan YSK'ya skandal tehdit

07.04.2019 00:41

31 Mart yerel seçimlerinde yaşanan usulsüzlüğün ardından CHP'deki panik yerini tehdit diline bıraktı. Sandıklarda yapılan oy hırsızlığının ortaya çıkmasıyla CHP yöneticileri tarafından yasal itiraz süreci devam ederken birbiri ardına mazbatamızı verin açıklamaları yapılıyor.


kalan karakter 1000

Selim 1453 Selim 1453

Bu ahmak sözcünün ,sözcü olduğu günden itibaren twitter daki sözleri inceledim.tencere,tava,yeşil salata konuşuyor.Tehditkar tavırlı konuşmaları ile özellikle,31 Mart secimi ilk cıktıgıtı Fox TV de seçimden önce başlattıgımımız mutfaktaki yangını konuşalım kaos provakatörlüğüne soyuması cok manidar.Fox TV kimin,kimler kimin iti belli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.04.2019 03:13
Selim  1453 Selim 1453

Ulan Ahmak,kertenkele beyinli piyon,sen kimi tehdit ediyorsun,ne cüretle kimlerin itligini yapıyorsun sen onu söyle bize,BU BİR CUNTACILARIN,TERÖRİSTLERİN SANDIKLARDAKİ OYLARI ,YSK SİSTEMİNDE HACKLEME DARBESİSİDİR.Hüsamettin Cindoruk'tan seçim için skandal sözler söylemişti,, Bu bir intikam seçimidir,"Bu seçim Cumhuriyetin kurucu rejimi parlamenter demokrasinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nden intikam seçimidir" dedi.Tam isabet.Faşistleri ,vesayetci rejimleri çağrıstıyor,Faşist CHP yi çağrıştıyor,cuntacıları,darbecileri çağrıştırıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.04.2019 01:23
dr dr

orda hile yapan ne kadar görevli var ise inceleme yapilmasi gerek bu kadar zaman kaybi masraf yazik degil mi gecersiz oy olsa bile secim gunu kesin karara baglanacak bilerek hile yapan var ise agir ceza alacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.04.2019 01:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.