Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 11. bölüm tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

24.07.2019 09:04

Bir Zamanlar Çukurova’nın 11. bölümü yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde Züleyha kaçıyor. Peki, Züleyha nereye gidiyor? Hünkar'ın vurulduğunu duyan Fekeli, mantığıyla mı yoksa duygularıyla mı hareket edecek? Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümünü tek parça olarak buradan izleyebilirsiniz Bir Zamanlar Çukurova 11. son bölüm izle.Züleyha kaçıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'da artık silahlar konuşuyor! Son bölümde Yılmaz ve Demir'in büyük yüzleşmesi, Hünkar'ın canını yaktı. Yılmaz'ın vurduğu Hünkar, yaşayacak mı? Annesi olmadan yolunu şaşıracağını söyleyen Demir'in, Yılmaz'dan alacağı intikam çok acı olacak! İkilinin öfkesi, artık daha tehlikeli bir hal almaya başladı. Züleyha nereye gidiyor? Adnan bebeği alıp yola koyulan Züleyha'yı, yeni bölümde çok daha büyük yüzleşmeler bekliyor. Hünkar'ın vurulduğunu duyan Fekeli, mantığıyla mı yoksa duygularıyla mı hareket edecek?

kalan karakter 1000

TÜLAY TÜLAY

NE SALAK KADIN BU ZÜLEYHA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.01.2019 11:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.