Anasayfa
Takımlar
Fikstür
Sonuçlar
İstatistikler
Galeri
Arşiv
Maç Sonuçları
Ön Eleme
1. Tur
2. Tur
3. Tur
4. Tur
5. Tur
Son 16
Çeyrek Final
Yarı Final
Final
Ön Eleme
1. Tur
2. Tur
3. Tur
4. Tur
5. Tur
Son 16
Çeyrek Final
Yarı Final
Final
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SONUÇLAR
SEZON SEÇİNİZ
Türkiye Kupası 23/24
Türkiye Kupası 22/23
Türkiye Kupası 21/22
Türkiye Kupası 20/21
Türkiye Kupası 19/20
Türkiye Kupası 18/19
Türkiye Kupası 17/18
Türkiye Kupası 16/17
Türkiye Kupası 15/16
Türkiye Kupası 14/15
Türkiye Kupası 13/14
Türkiye Kupası 12/13
Türkiye Kupası 11/12
Türkiye Kupası 10/11
Ziraat Türkiye Kupası 09/10
Fortis Türkiye Kupası 08/09
Fortis Türkiye Kupası 07/08
Fortis Türkiye Kupası 06/07
Fortis Türkiye Kupası 05/06
Fortis Türkiye Kupası 04/05
Fortis Türkiye Kupası 03/04
TUR SEÇİNİZ
Final
Yarı Final
Çeyrek Final
Son 16
5. Tur
4. Tur
3. Tur
2. Tur
1. Tur
15 Mayıs 2019
Çarşamba
20:45
Akhisarspor
1
Galatasaray
3
MAÇ DETAY
25 Nisan 2019
Perşembe
20:00
Yeni Malatyaspor
2
Galatasaray
5
MAÇ DETAY
24 Nisan 2019
Çarşamba
20:00
Akhisarspor
1
Umraniyespor
0
MAÇ DETAY
03 Nisan 2019
Çarşamba
20:00
Umraniyespor
0
Akhisarspor
1
MAÇ DETAY
02 Nisan 2019
Salı
20:00
Galatasaray
0
Yeni Malatyaspor
0
MAÇ DETAY
28 Şubat 2019
Perşembe
20:00
Kasımpaşa
1
Akhisarspor
2
MAÇ DETAY
27 Şubat 2019
Çarşamba
20:00
Göztepe
(P:3) 1
Yeni Malatyaspor
(P:5) 0
MAÇ DETAY
27 Şubat 2019
Çarşamba
14:00
Hatayspor
4
Galatasaray
2
MAÇ DETAY
26 Şubat 2019
Salı
20:00
Umraniyespor
3
Trabzonspor
1
MAÇ DETAY
07 Şubat 2019
Perşembe
20:30
Akhisarspor
3
Kasımpaşa
1
MAÇ DETAY
06 Şubat 2019
Çarşamba
20:30
Galatasaray
2
Hatayspor
0
MAÇ DETAY
06 Şubat 2019
Çarşamba
18:30
Yeni Malatyaspor
1
Göztepe
0
MAÇ DETAY
05 Şubat 2019
Salı
20:30
Trabzonspor
0
Umraniyespor
0
MAÇ DETAY
29 Ocak 2019
Salı
19:45
Galatasaray
4
Boluspor
1
MAÇ DETAY
24 Ocak 2019
Perşembe
20:30
Fenerbahçe
0
Umraniyespor
1
MAÇ DETAY
24 Ocak 2019
Perşembe
18:00
Kasımpaşa
1
Alanyaspor
0
MAÇ DETAY
24 Ocak 2019
Perşembe
13:00
Hatayspor
4
Medipol Başakşehir
1
MAÇ DETAY
23 Ocak 2019
Çarşamba
20:30
Balıkesirspor
1
Trabzonspor
3
MAÇ DETAY
23 Ocak 2019
Çarşamba
18:00
Göztepe
3
Antalyaspor
0
MAÇ DETAY
23 Ocak 2019
Çarşamba
14:00
Bodrum Belediye Bodrumspor
1
Yeni Malatyaspor
2
MAÇ DETAY
22 Ocak 2019
Salı
19:45
Boluspor
0
Galatasaray
1
MAÇ DETAY
22 Ocak 2019
Salı
18:00
Akhisarspor
0
İstikbal Mobilya Kayserispor
0
MAÇ DETAY
17 Ocak 2019
Perşembe
20:30
Umraniyespor
1
Fenerbahçe
0
MAÇ DETAY
17 Ocak 2019
Perşembe
18:30
Alanyaspor
0
Kasımpaşa
0
MAÇ DETAY
16 Ocak 2019
Çarşamba
20:30
Trabzonspor
2
Balıkesirspor
1
MAÇ DETAY
16 Ocak 2019
Çarşamba
18:30
Medipol Başakşehir
1
Hatayspor
0
MAÇ DETAY
16 Ocak 2019
Çarşamba
16:30
Yeni Malatyaspor
3
Bodrum Belediye Bodrumspor
2
MAÇ DETAY
15 Ocak 2019
Salı
18:00
Antalyaspor
3
Göztepe
3
MAÇ DETAY
15 Ocak 2019
Salı
16:00
İstikbal Mobilya Kayserispor
1
Akhisarspor
2
MAÇ DETAY
20 Aralık 2018
Perşembe
20:30
Giresunspor
2
Fenerbahçe
5
MAÇ DETAY
20 Aralık 2018
Perşembe
18:00
Akhisarspor
2
Fatih Karagümrük SK
0
MAÇ DETAY
20 Aralık 2018
Perşembe
13:45
Darica Genclerbirligi
0
Antalyaspor
1
MAÇ DETAY
20 Aralık 2018
Perşembe
13:00
Hatayspor
2
Gençlerbirliği
0
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
20:30
Trabzonspor
5
Sivas Belediye Spor
0
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
18:30
İstikbal Mobilya Kayserispor
4
Altay
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
17:00
Kasımpaşa
4
Menemen Belediyespor
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
15:00
Kahramanmaraşspor AŞ
2
Alanyaspor
1
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
13:45
Etimesgut Belediyespor
0
Yeni Malatyaspor
2
MAÇ DETAY
19 Aralık 2018
Çarşamba
13:00
Van Spor FK
2
Boluspor
2
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
20:30
Galatasaray
1
Keçiörengücü
1
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
19:00
Medipol Başakşehir
2
Adana Demirspor
0
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
17:00
Göztepe
2
Nazilli Belediyespor
1
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
15:00
Balıkesirspor
1
Çaykur Rizespor
1
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
13:45
MKE Ankaragücü
3
Bodrum Belediye Bodrumspor
2
MAÇ DETAY
18 Aralık 2018
Salı
13:00
1461 Trabzon
3
Umraniyespor
1
MAÇ DETAY
06 Aralık 2018
Perşembe
20:30
Fenerbahçe
1
Giresunspor
0
MAÇ DETAY
06 Aralık 2018
Perşembe
18:30
Yeni Malatyaspor
2
Etimesgut Belediyespor
0
MAÇ DETAY
06 Aralık 2018
Perşembe
17:00
Menemen Belediyespor
1
Kasımpaşa
2
MAÇ DETAY
06 Aralık 2018
Perşembe
15:00
Fatih Karagümrük SK
1
Akhisarspor
4
MAÇ DETAY
06 Aralık 2018
Perşembe
13:00
Bodrum Belediye Bodrumspor
4
MKE Ankaragücü
2
MAÇ DETAY
05 Aralık 2018
Çarşamba
20:30
Adana Demirspor
1
Medipol Başakşehir
1
MAÇ DETAY
05 Aralık 2018
Çarşamba
18:30
Altay
1
İstikbal Mobilya Kayserispor
2
MAÇ DETAY
05 Aralık 2018
Çarşamba
17:00
Boluspor
5
Van Spor FK
1
MAÇ DETAY
05 Aralık 2018
Çarşamba
14:45
Umraniyespor
4
1461 Trabzon
1
MAÇ DETAY
05 Aralık 2018
Çarşamba
13:00
Keçiörengücü
1
Galatasaray
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
20:30
Çaykur Rizespor
0
Balıkesirspor
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
18:30
Alanyaspor
7
Kahramanmaraşspor AŞ
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
16:45
Antalyaspor
2
Darica Genclerbirligi
2
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
14:45
Nazilli Belediyespor
0
Göztepe
3
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
14:45
Gençlerbirliği
2
Hatayspor
1
MAÇ DETAY
04 Aralık 2018
Salı
13:00
Sivas Belediye Spor
2
Trabzonspor
2
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
20:30
Gençlerbirliği
1
Diyarbakırspor AŞ
0
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
19:00
Balıkesirspor
3
Pendikspor
1
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
19:00
Göztepe
4
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
0
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
17:00
Menemen Belediyespor
2
Zonguldak Kömürspor
0
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
15:00
Adana Demirspor
3
Dersim 62 Spor
1
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
13:30
Etimesgut Belediyespor
2
İstanbulspor
1
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
13:00
Sarıyer
1
Çaykur Rizespor
2
MAÇ DETAY
01 Kasım 2018
Perşembe
13:00
Gümüşhanespor
(P:3) 2
Giresunspor
(P:5) 2
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
20:30
Kahramanmaraşspor AŞ
3
Konyaspor
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
19:00
Yeni Malatyaspor
1
Kırklarelispor
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
17:00
İstikbal Mobilya Kayserispor
6
Pazarspor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
15:00
MKE Ankaragücü
1
Erbaaspor
0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
14:00
Bandırmaspor
(P:2) 0
Van Spor FK
(P:4) 0
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
14:00
Darica Genclerbirligi
6
Kardemir Karabükspor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
14:00
Nazilli Belediyespor
3
Osmanlispor FK
2
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
14:00
Sile Yildizspor
2
Boluspor
5
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
14:00
Umraniyespor
5
Anagold 24 Erzincanspor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
13:45
Bodrum Belediye Bodrumspor
2
Demir Grup Sivasspor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
13:30
Hatayspor
3
Fethiyespor
1
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
13:30
Altindag Belediyesi SK
1
Alanyaspor
3
MAÇ DETAY
31 Ekim 2018
Çarşamba
13:00
Başkent Akademi
0
Trabzonspor
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
20:30
Bursaspor
1
1461 Trabzon
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
19:00
Antalyaspor
(P:3) 1
Yomraspor
(P:0) 1
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
17:00
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
(P:4) 2
Keçiörengücü
(P:5) 2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
15:00
Fatih Karagümrük SK
4
Afjet Afyonspor
0
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
14:00
Kastamonuspor
2
Altay
3
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
13:00
Sivas Belediye Spor
3
Yukatel Denizlispor
2
MAÇ DETAY
30 Ekim 2018
Salı
13:00
Batman Petrolspor
2
Kasımpaşa
3
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
19:30
Giresunspor
3
Kocaelispor
2
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
17:00
Balıkesirspor
5
Amed Sportif Faaliyetler
0
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
15:00
Kastamonuspor
3
Bitlis Ozguzelderespor
2
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
15:00
Eyüpspor
1
Pazarspor
3
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
14:30
Niğde Anadolu FK
0
Bodrum Belediye Bodrumspor
4
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
14:30
Gençlerbirliği
2
Bergama Belediyespor
0
MAÇ DETAY
27 Eylül 2018
Perşembe
13:00
Karadeniz Eregli Belediye SK
2
Antalyaspor
3
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
20:30
Çaykur Rizespor
2
Tarsus İdman Yurdu
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
MKE Ankaragücü
2
Serik Belediyespor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
Şanlıurfaspor
0
Yomraspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
Kahramanmaraşspor AŞ
2
Kemerspor 2003
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
Boluspor
4
Payasspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
18:00
Fethiyespor
2
Sancaktepe FK
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
17:00
Afjet Afyonspor
2
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
İstanbulspor
3
Anadolu Bagcilar Spor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Sile Yildizspor
3
Adanaspor
2
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Bucak Belediye Oğuzhanspor
(P:4) 2
Başkent Akademi
(P:5) 2
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Bandırmaspor
3
Gaziosmanpaşa
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Elazığspor
0
Batman Petrolspor
4
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Darica Genclerbirligi
2
İnegölspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
2
Sakaryaspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Karaman Belediyespor
1
Etimesgut Belediyespor
3
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Bartınspor
1
Sarıyer
2
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Zonguldak Kömürspor
4
Bayrampaşaspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Kardemir Karabükspor
3
Korfez SK
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Kirsehir Belediye Spor
2
Altay
3
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
1922 Konyaspor
0
Fatih Karagümrük SK
2
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Van Spor FK
4
Hacettepe SK
2
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Gaziantepspor
0
Dersim 62 Spor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Gümüşhanespor
1
Silivrispor
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Kilis Belediye Spor
1
Osmanlispor FK
4
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Erbaaspor
1
Eskişehirspor
0
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
14:00
Hatayspor
2
Esenler Erokspor
1
MAÇ DETAY
26 Eylül 2018
Çarşamba
13:00
Amasyaspor
2
Konyaspor
5
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
20:30
Adana Demirspor
2
Yeni Orduspor Kulubu
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
18:30
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
1
Ankara Demirspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
16:30
Ci Group Buca
0
Sivas Belediye Spor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Bozuyuk Vitraspor
0
Yukatel Denizlispor
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Nazilli Belediyespor
5
Tokatspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Kırklarelispor
4
Utas Usakspor A.s
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Maltepespor
1
Menemen Belediyespor
2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Manisa Futbol Kulubu
1
Keçiörengücü
2
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
15:00
Pendikspor
2
Altınordu FK
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
14:30
Altindag Belediyesi SK
3
Manisaspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
14:30
Diyarbakırspor AŞ
1
Samsunspor
0
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
14:00
Erzin Spor AS
1
Umraniyespor
4
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
13:00
Anagold 24 Erzincanspor
2
Gaziantep FK
1
MAÇ DETAY
25 Eylül 2018
Salı
13:00
1461 Trabzon
(P:5) 2
Tuzlaspor
(P:4) 2
MAÇ DETAY
13 Eylül 2018
Perşembe
15:30
Nazilli Belediyespor
2
Karşıyaka
0
MAÇ DETAY
13 Eylül 2018
Perşembe
15:30
Anadolu Bagcilar Spor
2
Çatalcaspor
1
MAÇ DETAY
13 Eylül 2018
Perşembe
15:00
Bartınspor
2
Cayirovaspor
1
MAÇ DETAY
13 Eylül 2018
Perşembe
13:00
Amasyaspor
1
Yeni Çorumspor AŞ
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
Kocaelispor
2
Gölcükspor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
19:00
Ci Group Buca
2
Turgutluspor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Sinopspor
(P:4)
Orduspor
(P:5)
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Korfez SK
2
Düzcespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Bergama Belediyespor
2
Bucaspor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Halide Edip Adıvarspor
0
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Maltepespor
(P:4) 1
Sultanbeyli Belediyespor
(P:2) 1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Büyükçekmece Tepecikspor
1
Gaziosmanpaşa
3
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Sile Yildizspor
3
Karacabey Belediyespor AS
2
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Silivrispor
1
Alibeykoy SK
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Esenler Erokspor
2
Ergene Velimese Spor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:30
Sinopspor
(P:4) 2
Yeni Orduspor Kulubu
(P:5) 2
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Kilis Belediye Spor
2
Osmaniyespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Erzin Spor AS
3
Adıyaman 1954 SK
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Karaman Belediyespor
2
68 Aksaray Belediyespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Kirsehir Belediye Spor
3
Nevsehir Belediye Spor
2
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Erbaaspor
(P:3) 1
Fatsa Belediyespor
(P:2) 1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Kemerspor 2003
(P:5) 2
Muğlaspor
(P:4) 2
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Serik Belediyespor
4
Kale Belediyespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Altindag Belediyesi SK
1
Kütahyaspor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
15:00
Karadeniz Eregli Belediye SK
2
Gebzespor
1
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
3
Cizrespor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Hekimoglu Trabzon
0
Yomraspor
2
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Diyarbakırspor AŞ
2
Elazığ Belediyespor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Van Spor FK
2
Sarikamis Genclerbirligi Spor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
14:30
Batman Petrolspor
1
Yüksekova Belediyespor
0
MAÇ DETAY
12 Eylül 2018
Çarşamba
13:00
Artvin Hopaspor
(P:3) 0
Anagold 24 Erzincanspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
15:00
Iğdır Aras Spor
0
Bitlis Ozguzelderespor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
15:00
Bucak Belediye Oğuzhanspor
3
Kızılcabölükspor
1
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
15:00
Cankaya FK
(P:3) 0
Bozuyuk Vitraspor
(P:4) 0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
15:00
Payasspor
(P:4) 0
Kozan Belediyespor
(P:1) 0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
14:30
Pazarspor
2
Bayburt İÖİ
0
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
14:30
Karakopru Belediye SK
2
Dersim 62 Spor
3
MAÇ DETAY
11 Eylül 2018
Salı
13:00
Ofspor
(P:2) 1
1461 Trabzon
(P:4) 1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
18:30
Isparta Davraz Spor
0
Kale Belediyespor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Gaziosmanpaşa
1
Edirnespor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
2
Cerkezkoy 1911 Spor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Altınova Belediyespor
3
Cayirovaspor
4
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Bozuyuk Vitraspor
3
Derince Spor
2
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Maltepespor
1
Beylerbeyi AŞ
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Yenicaga Spor
0
Bartınspor
2
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Kütahyaspor
3
Odemisspor
2
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:30
Bucak Belediye Oğuzhanspor
2
Bigaspor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
16:00
68 Aksaray Belediyespor
2
Mut Idmanyurdu Belediye
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Iğdır Aras Spor
1
Ağrıspor 1970
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Serhat Ardahan Spor
0
Sarikamis Genclerbirligi Spor
3
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Yüksekova Belediyespor
2
Muş Menderes Spor
0
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Batman Belediyespor
(P:3) 1
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
(P:4) 1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Dersim 62 Spor
4
Karliova Yildirimspor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:30
Bitlis Ozguzelderespor
2
Mardin Buyuksehir Basak Spor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
15:15
Kilis Belediye Spor
3
Diyarbakir Yolspor SK
2
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
14:30
Amasyaspor
3
Kırıkkale Büyük Anadoluspor
1
MAÇ DETAY
29 Ağustos 2018
Çarşamba
14:30
Sinopspor
(P:4) 0
Ünyespor
(P:2) 0
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2018
Salı
16:30
Karadeniz Eregli Belediye SK
3
1074 Çankırıspor
2
MAÇ DETAY
28 Ağustos 2018
Salı
14:30
Karaman Belediyespor
1
Yozgatspor 1959 FK
0
MAÇ DETAY