Takvim

Bugünkü
Takvim
 • Televizyon
 • 22.02.2021 10:24
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 26.02.2021 15:45
ABONE OL

SON BÖLÜM TEKRAR İZLE 26 Şubat 2021 Cuma| Müge Anlı'da cinayet itirafının ardından gelen tutuklama!

Atv canlı yayında bugün (26 Şubat 2021) neler yaşandı? Canlı yayının ardından 10 yıl sonra gelen cinayet itirafı Müge Anlı'da kan donduran gelişmelerle gündemde yerini aldı. Katil koca Osman Biçer, 10 yıldır kandırdığı oğluyla karşı karşıya geldi. O an neler yaşandı? Eşi tarafından öldürülen 'in oğlu Atv Müge Anlı canlı yayınında. 42 yaşındaki ve 43 yaşındaki sevgilisi . 9 yıldır kayıp sevgililerden haber var mı? Baraj gölünden cesetleri çıktı mı? Oğullarından yıllardır haber bekleyen anne ve baba Müge Anlı canlı yayınında. İstanbul'da kayboldu, oğlu Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. 69 yaşındaki alzheimer hastası annenin kaybında sıcak gelişmeler ve daha fazlası Atv Müge Anlı son bölümde.

Müge Anlı'da bugün... 26 Şubat 2021

Müge Anlı canlı yayınını aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz... Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayınında (22 Şubat 2021) neler yaşanıyor? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor...

ATV CANLI YAYIN MÜGE ANLI SON BÖLÜM TEKRAR İZLE YOUTUBE - TIKLA

10 yıl sonra gelen itiraf! Güldane Biçer cinayetinde son dakika gelişmeleri...

On yıl sonra aydınlatılan kadın cinayeti. Güldane Biçer 10 yıldır kayıp olarak aranıyordu. Gerçek Müge Anlı'da ortaya çıktı. Güldane Biçer'in oğlu Barış annesinin babası tarafından öldürüldüğünü öğrendi. Osman Biçer eşini öldürmekten tutuklandı.

42 yaşındaki Selda Grossle ve 43 yaşındaki sevgilisi Tunç Boztepe. 9 yıldır kayıp sevgililerden haber var mı? Baraj gölünden cesetleri çıktı mı? Oğullarından yıllardır haber bekleyen anne ve baba Müge Anlı canlı yayınında.

   İstanbul'da kayboldu, oğlu Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. 69 yaşındaki alzheimer hastası annenin kaybında sıcak gelişmeler ve daha fazlası Atv Müge Anlı canlı yayınında.

   25 ŞUBAT 2021 MÜGE ANLI'DA YAŞANANLAR...

   10 yıldır kendisinden haber alınamayan Güldane Biçer(32), Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına konu oldu. 3 çocuk annesi Güldane Biçer, 17 Eylül 2011 yılında 10 yıl önce eşi ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı, İstanbul Esenyurt'taki evinden kayıplara karışmıştı. 32 yaşındayken kaybolan genç kadınla ilgili şüpheler ise eşini işaret ediyordu.

   10 yıl sonra ablalarına ne olduğu sorusuna yanıt arayan iki kardeş Recai Yılmaz ve Melek Kurt'un en büyük yanılgısı ise Güldane Biçer'in kendi isteğiyle gitmiş olabileceğine inanmalarıydı. Genç kadının kaybolmadan bir gün önce bir başka kişiyle görüştüğü için kocasıyla tartıştığı ortaya çıkmıştı. İhanet iddiasının kaynağı ise çiftin yaşadığı evin sahibiydi. Söylenenlere göre ev sahibi Osman Biçer'e 'Eşin başka erkeklerle görüşüyor. Bizler bu durumu kabul edemeyiz. Evimizden ayrılın' demişti. Osman Biçer, bu sözlerle eşinin ihanetini öğrenmişti.

     "Eşime sordum, ihanet etmedim dedi O'na güvendim"

     Müge Anlı'ya ise "Bu iddiaları duyduğumda eşime sordum, inkar etti. Görüştüğü kişiyi buldum aradım; ona da sordum telefonu suratıma kapattı. Daha sonra olayı uzatmadım. Eşime güvendim" dedi. Kayıp kadının eşinden şiddet görüp görmediği yakın çevresine sorulduğunda ise çevresi Osman'ın şiddet gösterdiğini onayladı. Yüzünün hep yaralı olduğunu, hatta bir dönem eşinin dişini kırdığını söyleyen tanıklar canlı yayına bağlandı. Osman ise eşimim dişleri çürüktü ben yaptırdım diyerek bu suçlamaları da inkar etti.

     Eşine şiddet uyguladığı öğrenilen Osman Biçer, ihanet iddiasına sessiz kaldığını söylemesi kimseye inandırıcı gelmemişti. Osman, 'Eşim bana çocuklara soğuk davranıyordu, artık boşanmak istiyordum. Dayanacak gücüm kalmamıştı. Ama boşanmamıza kalmadan o zaten bir başkasıyla kaçıp gitti.' dedi. Osman Biçer'in oğlu Barış ise, annesinden bugüne dek bir yakınlık görmediğini belirterek canlı yayında gözyaşları içinde isyan etti.

     Osman Biçer yakın arkadaşını 'Karımı gördüğünü söylemezsen seni işten attırırım' diye tehdit etmiş.

     Güldane Biçer'i kaybolduktan sonra gördüğünü söyleyen Osman Biçer'in arkadaşının anlattıklarıysa tüm şüpheleri daha da arttırdı. Canlı yayına bağlanan arkadaşı 'Ben yaşadığım binada 5. Katta oturuyorum. Balkona çıktığımda kapıdan çıktığını gördüm. Kendisiyle tanışıklığı olup olmadığı sorulduğunda ise bir düğünde 15 dk. gördüğünü söyledi.

       Müge Anlı'nın 15 dakikada gördüğünüz birisini tepeden nasıl tanıyorsunuz diye sorduğunda çelişkili ifadeler vererek gözlerinin iyi gördüğünü söyledi. Müge Anlı, tüm ayrıntıları tek tek anlatırken görgü tanığı her şeyi değişirdi. Yalan ifade veren iş arkadaşı sayesinde 10 yıl boyunca rahat bir hayat yaşamıştı Osman Biçer. Arkadaşının Güldane'yi gördüm ifadesiyle hiç kimse Güldane Biçer'in kayboluşunu sorgulamamış, ihanet iddialarının doğru olduğuna inanmıştı. Arkadaşına yalan ifade verdirerek bu durumdan sıyrılan Osman Biçer ben karıncayı bile incitmem demişti.

       Yıllardır başka bir erkekle kaçtığı düşünülen Güldane Biçer'in yakın çevresi ise kaçtığına inanmıyoruz dedi. Çocuklarına çok düşkündü. Henüz 19 yasında olan büyük oğlu Barış ise annesine bırakıp gittiği için küskünlükle doluydu. Annesinin terk ettiğine inanan Barış, gözyaşları içinde son 4-5 aydır düşünüyorum anneme babam mı bir şey yaptı diye ama buna inanmak istemiyorum.

       "OĞLUMDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

       Yayında yaşanan bu gelişmeler ve Osman Biçer'in eşi görüldüğünü iddia ettiği arkadaşının ifadesi üzerine İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Kayıp Şahıslar Büro Amirliği tarafından gözaltına alınan Osman Biçer yayından sonra eşini öldürdüğünü itiraf etmek zorunda kaldı. Gece geç saatlerde emniyet ekipleriyle beraber Büyükçekmece bölgesine giderek eşini gömdüğü yeri gösterdi. Güldane Biçer ise 10 yıl sonra gömüldüğü yerden kemikleri çıkarak bulundu.

       Eşini, Çatalca'da ikimizin beraber çalışacağı bir iş buldum. Görüşmeye gidelim diyerek evden çıkaran Osman Biçer, Büyükçekmece'de boş bir arazi bulup eşini defalarca her bölgesinde bıçaklayarak öldürdüğünü ve ağaçlık bir bölgeye bıraktığını, ertesi gün ise kazma kürek alıp yeniden öldürdüğü yere gittiğini bir çukur açıp oraya gömdüğünü söyleyerek cinayeti itiraf etti. Tutuklanan Osman Biçer'in son sözleriyse 'Az bile yaptım, arkamdan iş çeviriyordu. Oğlumdan özür diliyorum' oldu.

         Katil koca Osman Biçer'in Güldane Biçer'i cinsel organından dahi bıçakladığı vahşi cinayetle ilgili son dakika bilgisinin ardından Güldane Biçer olayı merak konusu oldu.

         MÜGE ANLI'DAKİ GÜLDANE BİÇER OLAYI...

         17 Eylül 2011 gününden beri nerede olduğu bilinmeyen Güldane Biçer'in şüpheli kaygı Müge Anlı'ya konu oldu. Karısı kaybolduktan 6 ay sonra onu boşayıp başkaları ile evlenmesi ve karısını bir daha aramaması merak uyandırdı. Eşi kaybolduktan 3 gün sonra çocuklarını yurda vermek için başvuran Osman Biçer Güldane'nin geri dönmeyeceğini nereden bildiği şüphe uyandırdı.

         Güldane Biçer'in ablası Melek Hanım kız kardeşinin 2011 yılında evinden kaybolduğunu bir ara polisin kız kardeşinin bulunduğunu söylediğini ama sizle görüşmek istemiyor dendiğini ama 10 yıldır kimlikte bir hareket olmadığını konu ile ilgili 10 yıl önce televizyona çıktıklarını anlattı. Annesi kızının şiddet gördüğünü ve boşanmak istediğini ev sahibinin kendisine kızını döve döve kızını öldürecekler dediğini belirtti.

           42 yaşındaki Selda Grossle ve sevgilisi Tunç Boztepe 9 yıldır kayıp. Bir türlü bulunamayan araç, baraj gölündeki izler... Sevgilisiyle kaybolan oğullarından yıllardır haber bekleyen gözü yaşlı anne-baba Müge Anlı'da...


           Kuzeni tarafından kaçırıldı, canlı yayında bulundu. Hülya Avşar'ın 15 yaşındaki kızı Helen Avşar Müge Anlı canlı yayınında.


           İstanbul'da kayboldu, oğlu aramaya Müge Anlı'ya çıktı. 69 yaşındaki alzheimer hastası annenin kaybı ve daha fazlası Atv Müge Anlı canlı yayınında...

             İhanet şüphesi, şiddet ve darp suçlaması görgü tanığı... Güldane Biçer'in şüpheli kaybı Müge Anlı'da...

             Gördüğünü iddia etti, karakola gidip ifade verdi. Görgü tanığı hedef mi saptırıyor? 10 yıllık sis perdesi aralanıyor...

             42 yaşındaki Selda Grossle ve 43 yaşındaki Tunç Boztepe... 9 yıldır kayıp sevgililer, bir türlü bulunamayan araç, baraj gölündeki izler... Sevgilisiyle kaybolan oğullarından haber bekleyen anne-baba Müge Anlı'da...

             Hülya Avşar'ın 15 yaşındaki kızı Helen Avşar, nişanlandığı kuzeni tarafından kaçırıldı!

               20 yaşında genç bir kadın... 4 ay önce kaybolan Mervenur Polat kaçırıldı mı? İşkence şüphesi kan dondurdu. Korku dolu olaylar zinciri ve daha fazlası Atv Müge Anlı canlı yayınında araştırılıyor.

               23 ŞUBAT 2021 MÜGE ANLI'DA YAŞANANLAR...

               42 yaşındaki Selda Grossle ve 43 yaşındaki Tunç Boztepe... 9 yıldır kayıp sevgililer, bir türlü bulunamayan araç, baraj gölündeki izler...

               Arama çalışmaları Müge Anlı canlı yayınında devam etti ancak iki sevgilinin cesedinden herhangi bir ize hala rastlanamadı.

               3 çocuk annesi kayıp bir kadın, hedefteki eski eş, kırgın ve kızgın bir evlat... Güldane Biçer'in şüpheli kaybında son durum ve daha fazlası Müge Anlı canlı yayınında...

                 20 yaşında genç bir kadın 4 ay önce kayboldu. Kaçırıldı mı? İşkence mi gördü? Korku dolu olaylar zincirinde son durum ne? Mervenur Polat'la ilgili gelişmeler Müge Anlı'da...

                 22 ŞUBAT 2021 MÜGE ANLI'DA YAŞANANLAR...

                 9 yıl önce Nevşehir'de kaybolan 2 sevgili; Tunç ve Sevda... Gözler baraj gölünde. Selda Grossle ve Tunç Boztepe'nin cesedine ulaşıldı mı? Baraj gölündeki arama çalışmalarından canlı yayın Müge Anlı'da...

                 Afad'a bağlı kurbağa adamlar göle daldı ancak yayın sonuna kadar iki sevgilinin cesedine ulaşılamadı. Gözler arama çalışmalarının devam ettiği Nevşehir'den gelecek son dakika gelişmesinde...

                   10 yıldır kayıp bir kadın, saklanan bir eş, aldatma şüphesi... Güldane Biçer'in kaybında şüpheler Müge Anlı Atv canlı yayınında....

                   Çekyatın içinde kefenlenmiş halde bulundu, kızı cinayetle suçlandı, yeğeni kameraya takıldı. Mahkeme ne karar verdi? Gülümser Bulut cinayetinde sıcak gelişme Atv canlı yayınında.

                     Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ