Bugünkü
Takvim

Bayrağımız nerede

Başbakan Tayyip Erdoğan, Hollanda'da İmralı'nın mesajını değerlendirdi: Diyarbakır'da yapılan böyle bir çözüm süreci mitinginde Türk bayraklarının da olması gerekirdi

ABONE OL
Bayrağımız nerede
Hollanda'da temaslarda bulunan Başbakan , Diyarbakır'daki ile ilgili açıklama yaptı. Başbakan şunları söyledi: "Gönül şunu çok arzu ederdi, onu açıkça söylemem lazım. Diyarbakır'da yapılan böyle bir çözüm süreci mitinginde, orada Türk bayrağının, Türk bayraklarının olması gerekirdi. Bu arzu sadece benim değil, milletimin, 76 milyonun arzusudur. Türk bayrağının orada olmayışı aslında hala bu süreci olumsuz etkileme gayreti içinde olanların bana göre provokatif yaklaşımıdır.

'ÜLKEYİ TERK ETMELİLER'
Bu İmralı'nın mesajına da ters düşmüştür. Diyarbakır'da okunan mektup, halkımız arasında olumlu tepkiler almıştır. Uygulama önemlidir. Uygulamaya geçildiği anda Türkiye'de hava değişir. Terör üzerinden beslenenlerin oyununu bozan bir süreçtir bu. İmralı'nın mesajları bizim mesajlarımızla örtüşüyor. Silahlar bırakılmalıdır ve eyleme karışmış karışmamış kim varsa ülkemizi terk etmelidir. Ve o zaman güvenlik güçlerinin operasyon lüksü yoktur. Onun için uygulama önemli."

LİNCOLN GİBİ...

AFP, barış sürecini "Kürt barışı Erdoğan'ı Türkiye'nin Lincoln'ü yapabilir" başlığıyla duyurdu. Haberde, AK Parti döneminde Türkiye'de Kürtler'in haklarının iyileştirildiği de belirtildi.

kalan karakter 1000

tayfun tayfun

nevruz u resmi bayram ilan edin(RESMILESTIRMEYE CALISMAYIN):

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2013 20:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.