Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 26.08.2019 09:35
  • Son Güncelleme: 10.09.2019 17:17

ilanlara göre 18 şehirde bekçi alımı yapılacak! İşte şartlar

Bekçi alımı için başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olmaları yeterlidir. Özel sektörde bekçilik yapacak olan adaylar için her bir iş ilanı içerisinde farklı olarak başvuru şartı belirlenmiştir. Başvurular şubelerinden veya şubelere gitmeden aşağıda belirtilen linki kullanarak online olarak yapılacaktır.

İŞKUR bekçi alımı yapıyor! İşte bekçi alım şartları nedir?

İŞKUR bekçi alım ilanlarına bir yenisini daha ekledi. Bu bağlamda en az ilkokul, orta ve lise mezunu olmak üzere bekçi alımı gerçekleştirilecek. Yeni bekçi alımları Ağustos sonuna kadar devam edecek. İŞKUR online sitesi üzerinden kriterleri karşılıyorsanız ilanlara hemen başvurabilirsiniz. Aynı zamanda İl Özel İdaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu hizmeti olarak bekçi alımı, kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.