Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 26.08.2019 09:35
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.09.2019 17:17
ABONE OL

ilanlara göre 18 şehirde bekçi alımı yapılacak! İşte şartlar

Bekçi alımı için başvuracak adayların en az ilkokul mezunu olmaları yeterlidir. Özel sektörde bekçilik yapacak olan adaylar için her bir iş ilanı içerisinde farklı olarak başvuru şartı belirlenmiştir. Başvurular şubelerinden veya şubelere gitmeden aşağıda belirtilen linki kullanarak online olarak yapılacaktır.

İŞKUR bekçi alımı yapıyor! İşte bekçi alım şartları nedir?

İŞKUR bekçi alım ilanlarına bir yenisini daha ekledi. Bu bağlamda en az ilkokul, orta ve lise mezunu olmak üzere bekçi alımı gerçekleştirilecek. Yeni bekçi alımları Ağustos sonuna kadar devam edecek. İŞKUR online sitesi üzerinden kriterleri karşılıyorsanız ilanlara hemen başvurabilirsiniz. Aynı zamanda İl Özel İdaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu hizmeti olarak bekçi alımı, kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

İŞKUR BEKÇİ ALIMI YAPIYOR!

İŞKUR, 18 şehirde istihdam edilmek üzere bekçi alımı ilanı yayınladı. İŞKUR başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, kurumun internet sitesi üzerinden ya da İŞKUR müdürlüklerinden öz geçmişleri ile beraber başvurularını gerçekleştirecekler.

İŞKUR BEKÇİ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR BEKÇİ BAŞVURU ŞEKLİ

Bekçi alımı başvuruları başlamış olup 2019 yılı Ağustos ayının sonuna kadar devam etmektedir. Lakin her bir iş ilanı son başvuru tarihi farklıdır. Başvurular en yakın İŞKUR şube il ilçe müdürlüklerinden şahsen ya da aşağıda belirtilen link üzerinden Online olarak yapılabilmektedir.

HANGİ İLLERDE BEKÇİ ALIMI YAPILACAK

Denizli Osmaniye Eskişehir Ankara Manisa Bilecik Erzurum Adana-Antalya Kırşehir Gaziantep Bursa-Kayseri Yozgat İstanbul Tekirdağ Mersin İzmir

İl Özel İdaresi KPSS Şartsız Bekçi Alımı İlanını Yayımladı

İl Özel İdaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu hizmeti olarak bekçi alımı, kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan

Siirt İl Özel İdaresi bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan kamu personel alımı için verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre, Bekçi unvanı ile 1 kişilik olarak açılan kontenjana personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Şartları

Siirt İl Özel İdaresi Kamu Personeli Bekçi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların; belgelendirmek kaydı ile en az 19 yıl Köy Koruyucusu olarak çalışmış olması, 40 yaşını aşmamış olması, herhangi bir sigorta kurumundan emekli olmaması ve son 6 ay içerisinde Siirt ili sınırlarında ikamet ediyor olması şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak olan adayların en geç 23.8.2019 tarihi mesai bitimine kadar özel idare birimine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.