Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 23.08.2019 09:44
  • Son Güncelleme: 23.08.2019 09:46

şartsız 50, 60 ve 70 KPSS puanıyla devlet kurumlarına başvuru şartları nedir?

Kamuya şartsız aynı zamanda 50, 60 ve 70 KPSS puanıyla yapılacak. Kamu kurumlarının farklı yöntemler ile yayınladıkları ilanlar sayfamızda yer almaktadır. Aynı zamanda çeşitli pozisyonlar için memur alınacak. Bu memur alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara başvuru şartları ve alım yapılacak kadrolar haberimizde olacak. Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor. Haberimizin başlığımızda belirttiğimiz gibi kamuya yapılan memur alımlarının bir bölümü KPSS şartı olmadan ilan edilirken diğer bölümü ise 50, 60 ve 70 KPSS puanları ile adaylara duyuruluyor.

KPSS'siz, 50, 60 ve 70 KPSS puanıyla memur alımı yapılacak!

KPSS şartsız 50, 60 ve 70 KPSS puanıyla devlet kurumlarına memur alımı başvuru şartları nedir? Kamu kurum ve kuruluşlarına farklı KPSS puan şartları ile memur personel alımları yapılıyor. Bu alımlarda çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı adaylara ilan ediliyor. Bu ilanlardan bazılarını tek bir haberde siz okuyucularımız için derledik. Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için ilanlar bulunuyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için yayımlanan derlediğimiz bu ilanlar için başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan detaylara göre yapacaklar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.